מנשה זלקה חתם ל-3 שנים נוספות בחדרה

הקפטן הבטיח הישארותו: "מודה על האמון". טקס ייערך לאביטן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.06.19 - 19:32

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הקפטן נשאר. הפועל חדרה הודיעה הערב (רביעי) כי מנשה זלקה יישאר בקבוצה אחרי שחתם לשלוש עונות נוספות. "אני שמח לחתום במקום בו גדלתי", אמר זלקה. "תודה על הבעת האמון בי. אמשיך לתת את הלב והנשמה למועדון ולעיר חדרה".

בינתיים, חדרה תקיים טקס פרידה לניסו אביטן שבמשך כמעט שנתיים היה יקיר העיר, אבל העזיבה להפועל תל אביב גררה מבול של ביקורות מצד חברי ההנהלה וגם חלק מהאוהדים. כזכור, אביטן פוטר מחדרה לאחר שנפגש עם הנהלת האדומים.

באותו יום קיימה הקבוצה ארוחת גיבוש בביתו של ירין פרץ, אליה הגיע אביטן ובדמעות נפרד מהמועדון. לערב סיום העונה אביטן לא הגיע ולמרות שהרוחות נרגעו, לא הייתה פרידה ראויה.

עיריית חדרה והעומד בראשה, צביקה גנדלמן, החליטו להרים את הכפפה וב-25/6 הוזמן אביטן ללשכת ראש העיר כדי לערוך לו טקס פרידה. אביטן לקח את הקבוצה בליגה הלאומית ותוך פחות משנתיים הוביל אותה לפלייאוף העליון ולחצי גמר גביע המדינה.

אביטן ייפגש הערב עם מנכ"ל הפועל חדרה, אלי דגני בכדי לבצע גמר חוזה. בנוסף, אביטן ייפרד מהצוות המקצועי לאחר עונה קסומה של המועדון.

בחדרה שאחרי עידן אביטן מתכוננים לעונה הבאה. אורי גוטמן יערוך היום מפגש עם הצוות המקצועי, זאת לאחר ששוחח באופן אישי עם אנשי הצוות. בפגישה ייתן דגשים על שיטת העבודה ושיתוף הפעולה. מחר גוטמן והיועץ המקצועי, אורן גולן ימריאו לליטא בכדי לעקוב אחר שחקנים.