פשרה? הפועל הציעה לחדרה את ינקו ועאבד

על רקע המתיחות סביב מינוי אביטן, ת"א הציעה פיצוי. פורסמו מחירי המנויים. 680 ש"ח בשערים 4-5

יגאל גולדשטיין ושירי אלג'ם  12.06.19 - 15:10
תחילת כתבה

במסגרת הפגישה היום (רביעי) עם הנהלת הפועל חדרה על רקע המתיחות שהחלה בעקבות המעבר של ניסו אביטן, הציעה הפועל תל אביב את השוער, אריק ינקו והחלוץ, אחמד עאבד שלא בתכניות של אביטן. הפועל תל אביב הבטיחה להשלים את שכרם. בנוסף, האדומים ישאילו שחקנים לחדרה ותיתן לה עדיפות. בחדרה יבחנו את הדברים.

מוקדם יותר, הפועל ת"א פירסמה את מחירי המנויים לעונת 2019/20. כפי שפרסמנו, הנהלת האדומים תפתח את מכירת המנויים לאיצטדיון בלומפילד, כשהמחירים יהיו זולים יותר מהעונה שעברה.

מנוי לשערים 4-5 לדוגמה יעלה 680 שקלים גם לאלו שמחדשים את המנוי וגם למנויים חדשים, בעוד אשתקד מנוי ליציע המזרחי באיצטדיון המושבה (המקביל לשערים 4-5 בבלומפילד) עלה 850 שקלים למחדשים ו-1190 למנויים חדשים. מנוי רגיל לשער 7 יעלה העונה 840 שקלים, ואילו המנוי הזול ביותר לשער 2 יעלה 1490 שקלים. מי שירצה לרכוש מנוי לתא הכסף לחלק הכולל גג יצטרך להיפרד מ-2190 שקלים, כשהאזור ללא הגג יהיה זול יותר ב-200 שקלים - 1990 ש"ח.

עיריית ת"א יפו שלחה לאדומים מכתב בשבוע שעבר לפי האיצטדיון אמור להיות מוכן למחזור הפתיחה בסוף אוגוסט, ובמועדון ישנה התרגשות גדולה לשוב "הביתה" לאחר שלוש שנות נדידה במושבה. בחודורוב מקווים כי האפקט של בלומפילד המחודש יעשה את שלו ומצפים ל 8,000 מנויים לפחות.

לעניין אחר. האדומים קיבלו אתמול מכתב מפיפ"א המבשר להם כי הקשר המונטנגרי, נמניה ניקוליץ', זכה בתביעה שהגיש נגד המועדון עוד מימי הפירוק בסך למעלה מ-600 אלף יורו. חשוב לציין כי התביעה הזו הייתה ידועה לבעלים, שכן היא נכללה בחובות מול אופ"א ופיפ"א שהיו ידועים לאנשי ניסנוב עוד כשרכשו את המועדון. כעת, עו"ד יוסי גייר האחראי על הנושא, יבקש את הטיעונים להחלטה ולאחר שיקבלם יחליט האם לערער. רוב הסיכויים שאכן יערערו.

במקביל, בהפועל מנהלים מו"מ עם אדי גוטליב על הארכת חוזהו, לאחר התעניינותן של מספר קבוצות בליגה הרוסית בבלם. לערוץ הספורט נודע כי ההצעה של האדומים היא חוזה לשלוש שנים נוספות מעבר לעונה שיש לו בחוזה עם שדרוג בשכר.