מוגרבי צפוי לצאת בהשאלה להפועל ת"א

המתווה המסתמן: הקשר יאריך חוזה ויושאל לשורות האדומים. אפואל ניקוסיה מעוניינת באוראל דגני

יגאל גולדשטיין ושירי אלג'ם  13.06.19 - 19:11

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בהפועל תל אביב ממשיכים לעבוד על הסגל לקראת העונה הבאה. היום (חמישי) חודשו השיחות בין המועדון לבין בני סכנין בנוגע לפיראס מוגרבי. כבר לפני מספר שבועות נוצר קשר ראשוני, אך הדרישות של הקבוצה מהמגזר היו גבוהות. המתווה המסתמן הוא הארכת חוזהו של מוגרבי בסכנין, שייצא בהשאלה עם אופציית רכישה. הקשר יסיים את חוזהו בעונה הבאה.

כמו כן, אפואל ניקוסיה מעוניינת בקפטן הפועל, אוראל דגני. לערוץ הספורט נודע כי האלופה מקפריסין מציעה לשחקן סכומים גבוהים יותר ממה שהוא מרוויח במועדון האדום, ואף מוכנה להפעיל את סעיף השחרור שלו, שעומד על 200 אלף דולר לקבוצה בחו"ל.

לדגני, כידוע, יש חוזה בהפועל לשלוש שנים נוספות עם שכר המוערך בכ-200 אלף דולר לעונה ובעקבות ההצעות וההתעניינויות שיש גם מקבוצות בארץ הוא מעוניין בחוזה חדש במועדון עם שדרוג בשכר. השחקן, שחזר ממשחקי הנבחרת, יצא לחופשה פרטית עם משפחתו וכשישוב הוא יערוך פגישה יחד עם נציגו אדם קידן והבעלים על מנת לנסות ולקדם את העניין.

דגני כבר הבהיר בעבר בראיון לערוץ הספורט כי הוא עוד לא ויתר על החלום לשחק באירופה, ובשיחות סגורות לפני תום העונה אמר שאם יעזוב זה יהיה לחו"ל, אך אם האדומים לא יבואו לקראתו ויפתחו את חוזהו, ייתכן מאוד שתהיה תפנית בעלילה לגבי מעבר לקבוצה אחרת בארץ. סעיף השחרור לקבוצה מהליגה הישראלית עומד על 400 אלף דולר ובית"ר ירושלים ואף הפועל ב"ש עוקבות אחר ההתפתחויות בעניינו.

מבחינתו של ניסו אביטן דגני הוא אחד מהחלקים החשובים ביותר בחוליה האחורית, והוא מקווה מאוד כי בסופו של דבר הוא יישאר בחודורוב, כמו גם אדי גוטליב, שגם סביבו יש סימן שאלה. כפי שפורסם כאן בתחילת השבוע, האדומים מנהלים מו"מ עם גוטליב על הארכת חוזהו, והציעו לו חוזה לשלוש שנים נוספות מעבר לשנה שנותרה לו בחוזה, כשבמקביל השחקן עצמו מקווה להשיג הצעה מהליגה הרוסית. במועדון האדום לוקחים בחשבון שעשויות להיות התפתחויות מכיוונם של השניים.

בתוך כך, חלק מהאוהדים זעמו על מחירי המנויים לעונת 2019/20 לבלומפילד המחודש. בעוד שישנה הוזלה משמעותית לשערים 4-5 (מחיר מנוי לשערים אלה עומד על 680 ש"ח), האוהדים טוענים כי המחירים לשערים האחרים עדיין גבוה מדי.