רשמי: רובי לבקוביץ' חתם בהונבד ההונגרית

השוער עזב את הפועל ת"א בשל הגעת ג'רפי. דמארי יפתח את האימונים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.06.19 - 21:04
תחילת כתבה

זה כבר היה באוויר, אבל הערב (שישי) זה נהפך לרשמי. רובי לבקוביץ', שרשם את עונת הפריצה שלו בהפועל ת"א, חתם בבודפשט הונבד ההונגרית לשנתיים באמצעות סוכניו אדם קידן וגלעד קצב. אחרי שיואב ג'רפי חתם במועדון האדום, זה היה ברור כי לבקוביץ' לא ימשיך והאדומים אכן לא מימשו את האופציה עליו.

לבקוביץ', שמחזיק בדרכון הונגרי, אמר לערוץ הספורט: "אני נרגש לחתום במועדון פאר בליגה ההונגרית כמו הונבד ואני כבר מצפה בקוצר רוח לאימון הראשון. תודה להפועל ת"א ולאוהדים האדומים על עונה מרגשת, שתישאר איתי תמיד בלב. תודה לסוכנים שלי, שהייתה להם עבודה לא פשוטה ועמלו על העסקה". הונבד זו הקבוצה בה כיכב בעבר השחקן האגדי, פרנץ פושקאש.

במקביל למאמצים לחיזוק הסגל לעונה הבאה, בהפועל ת"א עוסקים בימים אלה גם במצבו של עומר דמארי, שעבר ניתוח בברכו בחודש דצמבר האחרון, ומאז נעדר מהמגרשים. על פי תכנית השיקום של החלוץ, נכון לשלב הזה, הוא אמור לפתוח את האימונים יחד עם הקבוצה ב-30 לחודש, אך תחילה הוא יתאמן חלקית ויעלה את העומס בהדרגה.

המטרה היא שבמחנה האימונים אליו הקבוצה יוצאת ב-13 ביולי, הוא כבר יוכל לערוך אימונים מלאים. דמארי מתאמן יחד עם מאמן הכושר של האדומים, עופר דורון, ולפי אנשי המועדון הוא מרגיש טוב. עם זאת, עדיין לא ברור אם הוא יוכל לקחת חלק ממשחקי האימון במחנה, ובמועדון כמובן מקווים שיחזור לעצמו כמה שיותר מהר. "אנחנו מקווים שיחזור בריא וכשיר. כרגע נראה שהמצב טוב, אך נצטרך לבדוק כיצד הגוף שלו מגיב לעומסים" אמרו בחודורוב.

בתוך כך, בהפועל מקווים לסגור עם בני סכנין את המעבר של פיראס מוגרבי. כפי שפורסם כאן אתמול, אחרי שהמו"מ על רכישתו של השחקן לא צלח עברו המועדונים לדון על עסקה מסוג אחר, במסגרתה החלוץ יגיע למתחם חודורוב בהשאלה. עד מחר בחצות, ניסו אביטן יהיה חייב להחליט סופית אם הוא מעוניין בג'וזף גנדה ואם כן, על המועדון יהיה לממש את האופציה עליו ולשלם כ-350 אלף ש"ח לשחקן. לפי שעה, עדיין ישנה התלבטות.