חן עזרא הביע נכונות לחזור למכבי נתניה

שחקנים: "צריכים אותו". עמוס ישתכר 50 אלף ש"ח לחודש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.06.19 - 10:02
תחילת כתבה

מכבי נתניה תעלה הילוך באשר לרועי קהת וסאן מנחם: היהלומים צפויים לסגור עד סוף השבוע הבא את עסקת העברתם של המגן והקשר ממכבי חיפה. בשיחות עם חבריהם, טענו  השניים כי רוב הדברים כבר סוכמו, ונותרה רק החתימה הסופית.

שוער הקבוצה, דני עמוס, ישתכר בעונה הבאה סכום של כ-50 אלף שקלים בחודש. לא מדובר בהעלאה והשוער, שחשב לעזוב אחרי שלא הוענק לו חוזה לשנתיים, התרצה בסופו של דבר וחתם על חוזה לעונה אחת בלבד, לאחר שיחה עם סוכנו אבי נמני.

חן עזרא הביע נכונות לחזור לקבוצה. ע"פ גורמים במועדון, בשיחה שניהל הקשר עם מנכ"ל המועדון ניב גולדשטיין, הבהיר לו האחרון כי החלטתו של להגיע בעונה שעברה טרפה את הקלפים גם לעונה הקרובה. עזרא לא נמצא בתכניות של קבוצתו, הפועל ב"ש, לעונה הבאה ובפורומים השונים קראו אוהדים להחזיר את עזרא הביתה.

בנתניה סיפרו שע"פ חוזהו, עזרא רשאי לעזוב את ב"ש ללא תמורה ובעונה הראשונה, הקבוצה אף תצטרך להשלים את שכרו באופן מלא. אם יעבור מב"ש וישחק לפחות 30 דקות ב70 אחוזים מהמשחקים בקבוצה החדשה, חוזהו יחודש אוטומטית. גם שחקנים בנתניה הצטרפו לקריאת האוהדים ואמרו: "הוא בדיוק השחקן שאנחנו צריכים".

דודי תירם עשוי לעזוב את נתניה. היהלומים צירפו כבר את הבלם יובל שדה מעירוני רמה"ש ובהמשך עשויים להחתים בלם זר נוסף או את טל כחילה, שבקבוצה לא ממהרים להחתימו. תירם מבין כי סיכוייו לשחק נמוכים, וייתכן כי יעבור לשחק בקבוצה אחרת. בכל אופן, במועדון לא צפויים לעמוד בדרכו.

גילי לבנדה מונה למאמן קבוצת הנוער, בעוד נתי עזריה, שאימן בעבר גם בבוגרים ובמחלקת הנוער, חצה את הכביש מבית"ר טוברוק וקיבל לידיו אימון של קבוצת נערים.

הדפס