תמאש חתם על חוזה חדש בהפועל חיפה

פרסום ראשון: להסכם הוכנסו סעיפים נוקשים על עבירות משמעת. יואב כץ: "שמח שהוא ממשיך"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.06.19 - 17:58
תחילת כתבה

אחרי ימים ארוכים של חוסר ודאות, עתידו של גבריאל תמאש בהפועל חיפה התבהר: אחרי שאמש (שישי) הבלם הרומני שוחח עם הבעלים יואב כץ אל תוך הלילה והצדדים סיכמו על חוזה חדש לעונה הבאה, הערב הגיעה החתימה של השחקן. כץ אמר: "לגבי יש תרומה מקצועית, חברתית ומנהיגותית משמעותית ואני שמח שהוא ממשיך איתנו".

כזכור, תמאש זומן השבוע לשימוע ולאחר מכן הייתה אמורה להגיע ההודעה על ביטול החוזה הקיים לעונה הבאה, זאת בשל עבירות המשמעת שביצע. אלא שתמאש הציע לכץ מתווה חדש שהוסכם על הבעלים.

במסגרת המתווה החדש, תמאש יקבל שכר נמוך בכ-40% אחוזים מחוזהו המקורי לעונה הקרובה העומד על 200 אלף יורו. בנוסף המועדון צפוי לממן את ההוצאות המשפטיות של השחקן. יש לציין שמנכ"ל הפועל חיפה, אורן שטרלינג, הבטיח ופעל שהבלם הרומני ימשיך במועדון.

אוהדי הפועל חיפה עקבו בתקופה האחרונה בדאגה רבה אחר הסאגה והעבירו מסרים להנהלה כי הם רוצים לראות את השחקן ממשיך. במקביל הקהל הציג גילוי תמיכה בתמאש. כץ עצמו נשמע אופטימי בנוגע להישארותו של הבלם בהפועל חיפה: "אני מאמין שבסופו של דבר ההיגיון ינצח". חוזהו הנוכחי של תמאש אמור להיכנס מחר לתוקף ולכן השיחות על חוזה חדש תפסו תאוצה.

בינתיים, אוהדי הפועל חיפה מחו מחוץ לביתו של מנכ"ל הפועל חיפה, אורן שטרלינג. האוהדים לא מרוצים מהתנהלות המנכ"ל ומהסחבת בהחתמת תמאש.

הדפס