מתנפלים: אוהדי הפועל רכשו 4,000 מנויים

המכירה לקהל הרחב נפתחה. גנדה: "פונה לאתגר הבא", מוגרבי ינסה להשתחרר מסכנין

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  16.06.19 - 17:21
תחילת כתבה

בוידאו: משחק הליגה האחרון של הפועל ת"א מול מכבי פ"ת

אחרי שהפועל ת"א ביקשה לדחות את ההחלטה לגבי מימוש האופציה על ג'וזף גנדה, הבוקר (ראשון) הגיעה התגובה מצידו של השחקן, שהבהיר שהוא לא מתכוון לפתוח את האימונים עם הקבוצה ולהמתין להחלטה לגביו.

"הפועל ת"א אינה מממשת את האופציה על ג'וזף מהטעמים השמורים עימה. היא ביקשה להאריך את המימוש על האופציה עד תום מחנה האימונים של הקבוצה, אך ג'וזף אינו מקבל זאת", הבהיר סוכנו של הקשר, רפי שמואל, לערוץ הספורט. "ג'וזף מבקש להודות בכל ליבו להפועל ת"א ולאחל למועדון בהצלחה. בנסיבות אלה ג'וזף פונה לאתגר הבא".

כזכור, למועדון הייתה אפשרות להאריך לגנדה את החוזה, כשלפי החוזה בין הצדדים אנשי הפועל היו צריכים להודיע זאת עד ה-15 ליוני בחצות ולשלם כ-350 אלף שקלים לשחקן. אתמול פירסמנו כי האדומים שלחו לגנדה ולנציגו מכתב, לפיו הם שוקלים בחיוב לממש את האופציה, אך הם רוצים שהקשר יפתח קודם את האימונים עם הקבוצה ורק אחרי המחנה אימונים תתקבל ההחלטה הסופית, דבר שכאמור לא מקובל על הקשר ומבחינתו הוא משוחרר ללא תמורה.

בתוך כך, אחרי יומיים בלבד של מכירה, אוהדי הפועל ת"א כבר רכשו כ-4,000 מנויים באיצטדיון בלומפילד המחודש. בהפועל ת"א מעודדים מאוד מקצב המכירה שנפתחה הבוקר לקהל הרחב. "אנחנו מרוצים מאוד מהמכירה עד כה, זה ניכר שאוהדי הפועל מתרגשים לחזור הביתה, לבלומפילד", אמר גורם במועדון.

לעניין אחר. פיראס מוגרבי הבהיר לאנשי המועדון כי הוא רוצה להצטרף וכי הוא עושה את כל המאמצים להשתחרר מבני סכנין. כפי שפורסם כאן, בשלב הזה הקבוצה שירדה לליגה הלאומית הבהירה לשחקן כי הוא ישאר בשורותיה ואין כוונה לשחררו, אך מוגרבי כאמור פועל על מנת לשנות את ההחלטה.