אחרי תמאש, גם בן בסט מתקרב להפועל חיפה

חלוץ ב"ש הביע נכונות להצטרף. נמשך המו"מ עם סויסטד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.06.19 - 09:54
תחילת כתבה

יממה סוערת במיוחד עברה על הפועל חיפה אמש (שבת), כשנראה היה שגבריאל תמאש נשאר מחוץ למועדון, אלא שרגע לפני השימוע שאמור היה להתקיים, הרומני ביצע פניית פרסה והחליט לחתום על חוזה מופחת במיוחד לעונה נוספת. כעת בקבוצה מהכרמל מתכננים את המהלך הבא: עדן בן בסט.

בהנהלה היו בטוחים שהחתימה של תמאש תרגיע את הקהל, שמאוד רצה לראות אותו ממשיך. אבל בפועל, מספר שעות לאחר מכן הפגינו עשרות אוהדים מול ביתו של מנכ"ל הקבוצה, אורן שטרלינג. במועדון לא הגיבו לאירועים, אך לא נראה כי ההפגנה תשפיע על התנהלותו של הבעלים, יואב כץ, המחובר מאוד לשטרלינג. תחילה האוהדים טענו כי יבצעו חרם מינויים במידה ותמאש לא יישאר, אך כאמור הרומני חתם לבסוף.

כעת בהפועל חיפה מתמקדים במטרה הבאה - עדן בן בסט. חלוץ הפועל באר שבע, שנמנה עם "המנודים" שייעדרו מפתיחת האימונים, שוחח עם כץ והבהיר לו כי בכוונתו לשוב להפועל חיפה. בן בסט אף הסכים לקצץ באופן משמעותי במשכורתו וכרגע כץ נותר עם ההצעה הראשונה שלו.

ההערכה במועדון היא שבסופו של דבר ימצא הפתרון שישיב את בן בסט להפועל חיפה. בין החלוץ לתמאש יש קשרי חברות טובים ומקורביהם סיפרו כי השניים רוצים לשוב ולשתף פעולה.

מלבד בן בסט, כץ נמצא במו"מ עם הקשר השבדי, רסמוס סויסטד. הקשר דרש עם סיום העונה שדרוג בחוזהו, אך הובהר לו שיישאר אך ורק בחוזה הנוכחי. השבדי מחזיק במספר הצעות באירופה ועדיין לא קיבל החלטה על עתידו. היום תיפתח באופן רשמי מכירת המנויים, כאשר כפי שציינו בשבוע שעבר, אין שינוי במחירים.