אמיר חלאילה במו"מ מתקדם עם דילה גורי

ליגיונר חדש? חלוץ סכנין לשעבר בדרך לקבוצה הגיאורגית

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.06.19 - 20:06

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

ליגיונר חדש? אמיר חלאיילה, חלוצה לשעבר של בני סכנין, מנהל מו"מ מתקדם עם קבוצת דילה גורי הגיאורגית. כזכור, לפני שלוש שנים בדיוק, חלאיילה היה אחד המלפפונים החמים בכדורגל הישראלי. שתי הענקיות, הפועל באר שבע ומכבי תל אביב רדפו אחר הכשרון מבני סכנין, אך זו לא התכוונה לוותר על שירותיו.

חלאיילה שכבש 43 שערים במדי קבוצת הנוער של סכנין ורשם הופעת בכורה בבוגרים בגיל 17, הלך לבוררות והצליח לצאת מהמועדון מהמגזר. הפועל באר שבע שמה עליו את היד והחתימה אותו על חוזה ארוך טווח. אחרי עונה וחצי של נדידה מחוץ לבאר שבע, הוא קיבל את השחרור ונחשב לשחקן חופשי.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי חלאיילה במו"מ מתקדם עם הגיאורגים, שזכו באליפות אחת לפני ארבע שנים. בקבוצה, ישתף פעולה עם שניים ששיחקו בעבר בישראל: ג'ייקוב נג'וקו (לשעבר עירוני קרית שמונה והפועל פ"ת) ודידייה קוגבניה (ששיחק בעונה שעברה במכבי נתניה). בעבר שיחקו בקבוצה ישראלים דוגמת גל צרויה ויובל יעקובוביץ', כשגם המאמן הישראלי זיו אריה בילה שם תקופה קצרה.

חלאיילה כבש העונה שמונה שערים בכל המסגרות כשהחל את העונה בהפועל עכו וסיים אותה בהפועל איכסל. במידה והתנאים עם דילה גורי יסגרו, יהפוך חלאיילה לליגיונר נוסף וזאת לאחר שכבש שער אחד בליגת העל.