סיכום בין בני יהודה לחיפה: חזיזה ואשכנזי יעברו בקרוב

הטרייד קרוב להשלמה: וולבלום וזנטי יעשו את הדרך ההפוכה, כמו גם אחוזים עתידיים ממכירת שני הקשרים, שיצטרפו למחנה האימון. גורמים במועדון: איתן טיבי אינו על הפרק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.06.19 - 07:35

תגיות: מכבי חיפה

תחילת כתבה

עסקת העברתם של דולב חזיזה ויובל אשכנזי למכבי חיפה נסגרה הבוקר (שלישי). בני יהודה תקבל תמורתם את איתן וולבלום, עמית זנטי ואחוזים בכל מכירה עתידית של השניים. חזיזה ואשכנזי אמורים לחתום היום על החוזה, ולצאת למחנה האימונים של מכבי חיפה באוסטריה אליו תמריא הקבוצה מחר. על פי המתווה המוסכם, לא תהיה העברת כסף חי בין הקבוצות, אבל נקבעו סעיפים של בונוסים שיועברו לכתומים בהישגים קבוצתיים או אישיים.

לאחר אימון הירוקים שיתקיים הבוקר, צפוי הצוות בראשותו של מרקו בלבול להחליט מי ייצא למחנה, ומי יישאר בארץ, כשבמידה ורועי קהת יגיע להסדר כספי, הוא לא ייצא ויעבור למכבי נתניה. גם סאן מנחם נמצא במצב דומה. בחיפה שלחו מכתב רשמי לספרטה פראג, בו הודיעו כי לא ישלמו חצי מיליון יורו על ג'ורג' מנדז'ק במסגרת האופציה שהיתה להם עליו, אבל עוקבים אחר ההתפתחויות, ובמידה וישוחרר ללא תמורה הוא יישאר במערכת.

בחיפה הבהירו כי איתן טיבי לא יגיע לקבוצה: במועדון הזכירו שלפני חתימתו במכבי ת"א, קיבל הבלם הצעה נדיבה מיעקב שחר, אך העדיף את המועדון הצהוב. "טיבי לא רצה להיות אצלנו בעבר, אז הוא לא יגיע גם עכשיו", אמר גורם במועדון. מנגד, בלם זר עשוי להגיע להתרשמות במחנה. בקבוצה הופתעו לקרוא אתמול את הדיווח בספרד לפיו המאמן מרקו בלבול מבוקש בנומנסיה, שרלרואה ובאזל. "הדיווח הזה בעיקר מצחיק, כנראה שגם בספרד ממציאים", אמר בגיחוך גורם במועדון.