הסאגה הסתיימה: עלי מוחמד יחתום בבית"ר

קשר נתניה החליט: "נרגש להצטרף. אחזיר לאוהדים על המגרש". אוחנה מתרחק מהבירה. בקבוצה יציעו חוזה חדש לניצן, קלטינס וקונטה

תומר לוי
תומר לוי  18.06.19 - 10:11

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

פרסום ראשון. הסאגה הסתיימה - עלי מוחמד יחתום היום (שלישי) בבית"ר ירושלים. גורם המקורב לעסקה מסר לערוץ הספורט: "עלי מסר שהוא נרגש להצטרף לבית"ר ירושלים ולהחזיר לאוהדים בהרבה הקרבה על המגרש על כל האהבה והתמיכה שהוא קיבל בימים אלו. זה כבוד בשבילו לשחק עבור אימפריה כמו בית"ר, בעיר ירושלים והוא בטוח שתהיה עונה נהדרת. יאללה בית"ר".

הקשר שיגיע ממכבי נתניה סגר על חוזה לשלוש שנים עם אופציה לעונה רביעית. אגב, מי שעובד באופן ישיר מולו ומול נציגיו ביניהם סוכנו אבי ציוני, הוא המנהל המקצועי יוסי בניון.

פערים גדולים בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע בנוגע למיכאל אוחנה. מצד אחד, אף גורם לא מודיע רשמית שלא תתקיים עסקה, אבל כרגע די ברור שלא ניתן לגשר על הפערים ושהעסק תקוע. בבירה ישנו רצון רב לצרף את הקשר, אך הדבר נראה לא אפשרי בשלב זה.

למרות זאת, הדבר לא אמור לפגוע במעבר של ארנסט שטקוס לב"ש, בשל העובדה כי בית"ר מעדיפה שלא יתבצע טרייד של שחקנים, אלא שעסקת אוחנה תעמוד בפני עצמה.

מעבר לכך, בקבוצה יציעו חוזה ארוך טווח ומשודרג גם לאיתמר ניצן, זאת מתוך רצון לראות אותו ממשיך הרבה שנים בבית"ר ירושלים. גם דוד קלטינס ואנטואן קונטה יקבלו הצעות דומות.