הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלמוג כהן סיכם בנתניה: "לא הכל בחיים זה כסף"

הקשר העדיף את קבוצת נעוריו על פני הפועל ב"ש, יחזור לארץ אחרי תשע שנים בגרמניה ואמר לבעלים אייל סגל: "מרגיש שזה הבית שלי". משא ומתן מתקדם עם הבלם גולובארט

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.06.19 - 12:31

סוגר מעגל. אלמוג כהן סיכם במכבי נתניה לארבע שנים עם אופציה לעונה נוספת, יחזור לישראל אחרי תשע שנים בגרמניה וישוב לקדנציה שניה בקבוצת נעוריו.

מדובר בחיזוק משמעותי במיוחד עבור היהלומים, שנפרדו מעלי מוחמד וחיפשו תחליף איכותי במרכז השדה. כהן, ששיחק בשש השנים האחרונות באינגולשטאט הגגרמנית, החל את הקריירה הבוגרת שלו במכבי נתניה ושיחק במדיה במשך ארבע שנים בין 2006 ל-2010. ממנה הוא יצא לשלוש שנים בנירנברג ולאחר מכן עבר לאינגולשטאט, כשבתווך רשם תקופת השאלה קצרה בהפועל תל אביב.

"אני מרגיש שמכבי נתניה זה הבית שלי", אמר כהן לבעלים אייל סגל. הקשר סגר את תנאיו לארבע שנים עם אופציה לעונה נוספת וירוויח מיליון דולר במשך כל התקופה, כולל מענקים אם יהיו. בנוסף, הוא יקבל את סרט הקפטן וקיבל הבטחה לתפקיד מקצועי עתידי. אביו של כהן, אשר, אישר את הפרטים והוסיף: "אלמוג הלך עם הלב שלו".

בינתיים, נתניה קרובה לרכש נוסף. לערוץ הספורט נודע כי רומן גולובארט נמצא במשא ומתן מתקדם עם היהלומים. הבלם הספרדי בן ה-27 גדל במחלקת הנוער של אספניול, ובהמשך הקריירה עבר בוויגאן האנגלית (עמה זכה בגביע), קלן הגרמנית, מורסיה ואלצ'ה הספרדיות. בעונה שעברה שיחק בנאה סלמיס פמגוסטה הקפריסאית, במדיה ערך 14 הופעות ליגה.  

במקביל, בקבוצה ירדו בשלב זה מאופציית טל כחילה והם מחפשים בלם זר מהיר, שישחק לצידו של טים הויבך. במקרה ולא יימצא השחקן המתאים יחזרו במועדון לאופציית כחילה.

אם שובל גוזלן יעבור לאשדוד, לא מן הנמנע שנתניה תישאר רק עם יונס מלדה ורון אשכנזי כמחליפים פוטנציאלים לפאטוש בצ'יראי וגיא מלמד, אבל בפורומים דרשו האוהדים חיזוק לחלק הקדמי.