עם ראיקוביץ' ואמאדור: מכבי פתחה אימונים

סוכנו של השוער נפגש עם מנספורד במטרה להעבירו לצרפת. קארצב, אור דסה, חוזז ואלמוג זומנו לאימון פתיחת העונה. שגיב יחזקאל לא בתוכניות

תומר לוי
תומר לוי  19.06.19 - 20:24
תחילת כתבה

סוכנו של פרדראג ראיקוביץ', מילוש מלאנוביץ', נחת היום (רביעי) בישראל ונפגש עם מנכ"ל מכבי תל אביב בן מנספורד. הסוכן שנכח גם בחתונתו של מואנס דאבור, ביקש שהצהובים יפחיתו את הסכום אותו דורשים עבור השוער, שמעוניין לחתום בקבוצה בצרפת. בשלב זה, מכבי דורשת 4 מיליון יורו עבור הסרבי ולא מוכנה להתפשר. ראיקוביץ' צפוי לצאת עם הקבוצה למחנה האימונים בהולנד.

אחרי הפועל ב"ש ומכבי חיפה, הגיע תורה של מכבי ת"א לפתוח את עונת 2019/20. ללא הרבה פרצופים חדשים ובסגל יחסית חסר, הצהובים יפתחו היום את האימונים באופן רשמי וכבר מחר ימריאו למחנה האימונים הראשון של הקבוצה בהולנד.

מבחינת הסגל הקיים, מתן בלטסקה ואליאל פרץ, השייכים לצהובים, לא אמורים להתאמן עם שאר חבריהם ויתאמנו לבד בעוד השאר יטוסו למחנה האימון. מתן חוזז, עדן קארצב ואילון אלמוג יהיו הפנים החדשים של מכבי, יחד עם נועם כהן, המגן הימני שחזר בהשאלה מבית"ר ת"א/רמלה וינסה להוכיח את עצמו בסגל הקיים. מלבדם, גם אור דסה, שהושאל לרעננה בעונה שעברה, יצטרף.

בעמדת השוער מי שהגיעו לאימון הם דניאל פרץ, עומר כץ (בית"ר ת"א/רמלה) ודניאל טננבאום. פרדראג ראיקוביץ' כבר נחת בארץ והגיע לאימון, כמו גם ז'איר אמאדור. השוער הסרבי יצטרף בשבוע הבא למחנה, יחד עם שחקני הנבחרת - יונתן כהן, שרן ייני ודור פרץ. בניגוד אליהם, איתן טיבי ואלי דסה, איתו עדיין מתנהל מו"מ, לא יפתחו את האימונים.

ז'איר אמאדור, שמעוניין לעזוב לליגה השנייה בספרד, והזרים, אנריק סבוריט וצ'יקו אופואדו, הגיעו גם כן, כאשר השוער היווני החדש, אנדראס יאניוטיס, יגיע רק ב-1.7. שגיב יחזקאל, שכרטיסו שייך למכבי ת"א, לא יפתח את האימונים עם הקבוצה ונכון לעכשיו הוא אינו בתכניות.