הישארות איביץ' שיכנעה את יאניוטיס לחתום במכבי

המאמן הסרבי של הצהובים מרוצה מצירוף השוער היווני, אותו הוא מכיר מתקופתו כמאמן פאוק, ובטוח שהוא יצליח בישראל. היעד הבא: חלוץ זר. לחץ על דסה לחתום על חוזה חדש

תומר לוי
תומר לוי  23.06.19 - 09:00
תחילת כתבה

במכבי תל אביב מרוצים מהחתמת אנדראס יאניוטיס בתור מחליפו של פרדראג ראיקוביץ'. המאמן ולדימיר איביץ' בטוח שמדובר בשוער שישדרג את הצהובים ומבחינתו הוא לא רצה אף מועמד אחר.

איביץ' התעקש על היווני ובעקבות כך מכבי תל אביב העלתה את ההצעה שלה לאולימפיאקוס, שבמקביל קיבלה פניות נוספות לגבי יאניוטיוס. השוער אמור להרוויח בישראל כ-450 אלף יורו לעונה ובחוזה לשלוש שנים עם אופציה לעונה נוספת. "איביץ' מכיר את היכולות שלו מהתקופה שאימן בפאוק", סיפרו במכבי תל אביב. "הוא משוכנע שעשינו עסקה טובה".

אגב, החתמתו של השוער נבעה בעיקר מהישארותו של איביץ' לעונה נוספת. בגלל הקושי להשלים את מכירת ראיקוביץ' לצרפת, במועדון היה לחץ בימים האחרונים. למזלם של הצהובים, ריימס נכנסה לתמונה והגישה הצעה משופרת על הסבי, שעזב כבר בשבת בבוקר את מחנה האימונים והמריא לצרפת כדי לחתום באופן רשמי.

כעת, במכבי תל אביב יפעילו לחץ גדול על מנת להשאיר את אלי דסה, שבמקביל למשא ומתן מול הקבוצה ממשיך לבדוק אפשרויות גם בחו"ל. בנוסף, איביץ' מתמקד בהחתמת חלוץ זר לחיזוק החלק הקדמי.

הדפס