קלטינס דחה הצעת בית"ר: כבר הקרבתי למענה

כפי שפרסמנו לראשונה: המגן לא מוכן לחתום על חוזה חדש בתנאים שהוצעו לו והגיב על הקשיים במו"מ. ב"ש מנסה להעביר אותו באופן מיידי, מכבי ת"א מתכננת לקבל אותו כשחקן חופשי בקיץ הבא

תומר לוי
תומר לוי  24.06.19 - 22:44

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפלונטר של בית"ר ירושלים. הקבוצה מהבירה נמצאת במשא ומתן עם שחקנה דוד קלטינס, שלא מוכן לחתום על הארכת החוזה שנגמר בעוד שנה. בית"ר הציעה לשחקן שדרוג כספי של 40 אחוז, אך בשלב הזה קלטינס מסרב לחתום.

קלטינס סיפר שקיבל אינספור הודעות מאוהדים ופירסם תגובה בחשבון האינסטגרם שלו: "אל תאמינו לסכומים שכתוב שמציעים לי, הם רחוקים מהמציאות. אל תאמינו לסכומים שכתוב שאני דורש, הם עוד יותר רחוקים מהמציאות. בתור שחקן בית שמקבל את כל האהבה שאני מקבל ברור שהמטרה הראשונה היא לחתום על חוזה חדש, עם זאת צריך לזכור שבחוזה הקודם כבר עשיתי את ההקרבה למען בית"ר. אני כבר בן 24 ומדובר בחוזה יותר משמעותי לקריירה. תודה רבה על התמיכה, לא לוקח שום דבר כמובן מאליו".

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, לאורך כל השבועות האחרונים הפועל באר שבע לוחצת על בית"ר ומוכנה לשלם בשלב הזה 6 מיליון שקל על מנת לצרף את השחקן לדרום. כרגע, בית"ר מסרבת לחתום, אבל גורם במועדון אמר לערוץ הספורט: "אנחנו רוצים שקלטינס יישאר, אך אם לא יחתום על החוזה החדש נהיה בבעיה ובינואר הוא יהיה חופשי לחתום איפה שהוא רוצה. נפסיד גם את השחקן וגם הרבה כסף, לכן אנחנו צריכים לראות מה קורה. אם השחקן בסופו של דבר לא יחתום על החוזה, נצטרך למכור אותו". 

מאחורי הקלעים, מכבי ת"א מאוד רוצה להעביר את השחקן לשורותיה, אך לא יכולה בשלב הזה לשלם דמי ההעברה בשל חוקי הפייר-פליי. אם קליטינס לא יחתום על החוזה החדש ולא יעבור לב"ש, הצהובים יציעו לשחקן חוזה לעונה הבאה, שאף יכלול מענק חתימה גבוה.

עכשיו הכדור נמצא בידיים של בית"ר, שמוכנה לשדרג את חוזהו אבל לא את הסכומים שקלטינס מבקש, שנעים סביב ה-300 אלף דולר.