בוזגלו נפגש עם יעקב שחר, קיבל הצעה לחתום בחיפה

בדרך לסיבוב שלישי? לערוץ הספורט נודע שהקשר, שעדיין לא מצא קבוצה חדשה לעונה הבאה, נפגש עם הנשיא והביע את רצונו לשוב. הירוקים מוכנים שיצטרף בחוזה קצר לשנה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.06.19 - 17:55
תחילת כתבה

האם מאור בוזגלו בדרך לסיבוב שלישי במכבי חיפה? לערוץ הספורט נודע כי הקשר, שעדיין לא מצא קבוצה לעונה החדשה, נפגש הערב (שני) עם נשיא הירוקים יעקב שחר וקיבל ממנו הצעה לחתום על חוזה לעונה אחת.

כזכור, בוזגלו נפרד מבית"ר ירושלים בסיום העונה החולפת אחרי שלא נענתה לדרישותיו הכספיות ובכך הוא הפך מחדש לשחקן חופשי. הקשר ניהל מגעים מול מספר קבוצות וכעת נפגש עם שחר והציע לו את שירותיו בפעם השלישית.

הקשר בן ה-31, ששיחק במחלקת הנוער של מכבי חיפה והמשיך גם לבוגרים, כבר סגר מעגל וחזר למדים הירוקים בעונת 2017/18, אבל פציעה שניה בברך גרמה לו להיעדר מהמגרשים לתקופה ארוכה והובילה לפרידה בין הצדדים.

בוזגלו הגיע לבד היום לפגישה עם שחר וללא אביו יעקב. הוא הביע בפני נשיא מכבי חיפה את רצונו לחזור לסיבוב שלישי בקבוצה. שחר לא פסל זאת והציע לו לחתום על חוזה קצר לעונה אחת. על פי גורמים במכבי חיפה, אם בוזגלו יחתום, הוא ישתכר בסכום דומה להצעה שקיבל מבית"ר ירושלים ולה סרב.