עירוני ק"ש במו"מ עם מירקו איבנובסקי

פרסום ראשון: אם יושג סיכום, החלוץ המקדוני של היידוק ספליט יגיע ע"ח טאנקור

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.06.19 - 07:26
תחילת כתבה

עירוני ק"ש בדרך לחיזוק לחלק ההתקפי. במועדון מנהלים מו"מ עם חלוץ נבחרת צפון מקדוניה, מירקו איבנובסקי, שניהל מו"מ עם הפועל חיפה לפני שנה. אז, השיחות בין הצדדים פוצצו בגלל פערים קטנים.

איבנובסקי בן ה-29 שיחק העונה במדי היידוק ספליט הקרואטית, כבש חמישה שערים והוסיף שלושה בישולים ב-20 משחקי ליגה. המקדוני רשם 27 הופעות בנבחרת הלאומית, במדיה כבש שער אחד.

איבנובסקי שיחק במקדונייה (מקדוניה), סלביה פראג (צ'כיה), ארקי גדיניה (פולין), אסטרה פלוישטי וקלוז' (רומניה), וידאוטון (הונגריה), בלוספור (טורקיה) וסלבן בלופו (קרואטיה) לאורך הקריירה.

יש לציין שק"ש כבר הגיעה לסיכום עקרוני עם החלוץ הצרפתי, עומאר טאנקור, אך במועדון אישרו כי יש קשיים בחתימה. אם יגיעו להבנות עם איבנובסקי, המקדוני יגיע על חשבונו של הצרפתי.

הבעלים איזי שרצקי אישר לראשונה בתכנית הרדיו "5 באוויר" כי הציע לשמעון אבוחצירה חצי משכרו תמורת עזיבתו, אך החלוץ מסרב בשלב זה ויתחיל את האימונים. יואל אבוחצירה ימשיך גם הוא בשורות המועדון.

ק"ש תפתח היום את אימוניה לעונת 2019/20. מסאי דגו יערוך את אימון הבכורה שלו ויפגוש לראשונה את השחקנים. מגן הרכש, אמיר בן שמעון, שהגיע מהפועל קטמון ירושלים, יתאמן.

הדפס