סיבוב פרסה: ינקו האריך חוזה בהפועל ת"א

השוער, שקיבל בעבר הודעה כי הוא לא בתכניות, חתם עד 2023

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.06.19 - 21:52
תחילת כתבה

אריק ינקו האריך הערב (חמישי) את חוזהו בהפועל תל אביב עד שנת 2023. לשוער נשארה בחוזה עוד עונה אחת בלבד, כך שהאדומים האריכו לו את החוזה בשלוש שנים גם כדי שלא יהפוך להיות שחקן בקיץ הבא ויוכל לעבור לקבוצה אחרת ללא תשלום.

כזכור, ינקו קיבל לפני כחודש ימים הודעה כי הוא לא בתכניות המקצועיות, כשלאחר מכן הוחתם יואב ג'רפי, שישמש השוער הראשון של המועדון. כבר פורסם כאן בעבר כי ינקו, שאיבד את מקומו בעונה החולפת לרובי לבקוביץ', מתכוון להישאר בחודורוב ולהילחם על מקומו.

בהפועל ת"א אישרו הערב שלמרות הצעה מנס ציונה, ינקו בשלב הזה אכן צפוי להישאר ולהיאבק מול ג'רפי. כידוע, ינקו גדל בהפועל ולאחר כמה שנים של נדידה בקבוצות אחרות הוא חזר לחודורוב לפני שנתיים. הוא עמד בין הקורות בעונה שבה האדומים שיחקו בליגה הלאומית והיה בין האחראים על  עלייתה הקבוצה לאחר עונה אחת בלבד.

השוער חזר למועדון נעוריו לפני שנתיים עם הירידה לליגה הלאומית. אחרי שעמד במהלך אותה עונה בין הקורות ועלה בחזרה עם האדומים לליגת העל, העונה הוא איבד את אפודת השוער הראשון לרובי לבקוביץ'. כעת הוא מקבל הזדמנות חדשה להילחם על מעמדו.

בתוך כך, האדומים יפתחו את עונת 2019/20 בראשון הקרוב עם 33 שחקני סגל. במועדון ציינו כי בין ארבעה לחמישה שחקנים ישוחררו. מי אלה יהיו? ניסו אביטן טרם החליט. המאמן רוצה לראות ולבחון את כל השחקנים שברשותו ורק לאחר מכן יקבל החלטות. "כל השחקנים מתחילים עם דף חלק אצל ניסו, לא משנה מה הם עשו בשנה שעברה" ציינו במועדון.