אחרי הרכש: בית"ר י-ם מכרה 3,600 מנויים

ורד עדיין לא עורך אימונים מלאים. קרלו ברוצ'יץ' ששיחק באשדוד הוצע, סירושטיין עשוי לעבור לתאילנד

תומר לוי
תומר לוי  02.07.19 - 12:40
תחילת כתבה

אחרי החתמתם של עלי מוחמד, שי קונסטנטין, מיכאל אוחנה, לוי גארסיה, מקסים גרצ'קין, שלומי אזולאי, שלום אדרי ועדי תמיר, חלה התעוררות בתקופה האחרונה בקרב אוהדי בית"ר ירושלים בעקבות הרכש. 3,600 מנויים נמכרו עד עכשיו, אם כי קצב המכירה עדיין לא משביע רצון בקבוצה מהבירה.

עידן ורד שסוחב פציעה בכף הרגל, עדיין לא יכול לערוך אימונים מלאים ובבית"ר מקווים שהוא יחזור לעיניינים כמה שיותר מהר לקראת תחילת העונה. באשר ללוי גארסיה ששיחק עם נבחרת טרינידד וטובאגו בגביע השהב, ינחת בארץ בעוד שבוע ויצטרף לחבריו למחרת באימון שאליו יגיעו גם האוהדים.

בינתיים, מי שהוצע לקבוצה הוא המגן השמאלי ששיחק במ.ס אשדוד בעונה החולפת, קרלו ברוצ'יץ', ובבית"ר ירושלים בוחנים את מועמדותו. מצד שני, מיקי סירושטיין עשוי לעבור לתאילנד וטל כחילה ליוון.

עוד לפני כן, ביום חמישי, בית"ר תערוך משחק אימון מול אשדוד. לאחר מכן, ביום שני ב-19:00, בית"ר תערוך משחק ראווה מול הפועל רמת השרון באצטדיון גרונדמן, לזכרו של סמל ראשון עידו בן ארי ז"ל, תושב העיר, שנפל בפעילות מבצעית בעת מילוי תפקידו בנובמבר 2016. עידו היה אוהד הקבוצה מגיל צעיר ואביו, נמרוד, אמר: "אני מלווה את בית"ר כבר 20 שנה והולך לכל המשחקים. הקבוצה נכנסה לנו ללב כשהביעה הסכמה לעשות את טקס הזיכרון לעידו. מבחינתנו זה כבוד עצום".

מנכ"ל בית"ר, מוני ברוש, הוסיף: "זאת זכות גדולה בשבילנו להנציח חלל צה"ל ואוהד הקבוצה, ולקחת חלק באירוע כל כך חשוב. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהנציח אוהדים שלנו בדרכים שונות ולדבוק בערכים של המועדון, לתת כבוד למשפחת בן ארי וליישם את האמירה שלנו 'ואהבת לרעך כמוך'". הכניסה למשחק חופשית.