תורג'מן: "השת"פ עם חיפה יועיל לנס ציונה"

העולה פתחה את העונה. שטיין: "המטרה היא להישאר בליגה"

תומר לוי
תומר לוי  02.07.19 - 19:01
תחילת כתבה

(הווידאו באדיבות "פורטל נס ציונה")

סקציה נס ציונה יוצאת לדרך. העולה החדשה ערכה הערב (שלישי) את אימון הבכורה שלה לעונה הקרובה עם מאמן חדש - עמיר תורג'מן - שפותח לראשונה עונה בקבוצה מליגת העל. עד עכשיו הוחתמו שלושה שחקנים: רומריק אטו שהגיע מבית"ר ת"א רמלה והוא הזר היחיד שהגיע לאימון, אילון ירושלמי והקשר האלבני, סביאן לילאיי, שטרם נחת בישראל.

סהר לוי, בן סיטלקול ורז שטיין האריכו את חוזיהם. אמנון טדלה ואושר אבו טרם חתמו, אבל צפויים להמשיך בנס ציונה. השוער דודי אלון ששיחק בהפועל פ"ת ושייך להפועל ת"א, ייבחן וגם החלוץ עדן שרם, ששיחק בהפועל קטמון.

המאמן תורג'מן אמר: "זה כיף להתחיל עונה ולסדר אותה מהבסיס, יש התרגשות ויש לנו הרבה עבודה. אנחנו מתקדמים עם השחקנים אבל זה יקח עוד זמן. אנחנו נביא עוד שחקנים ונמצאים בקשר עם שחקנים ומחכים לתשובות סופיות. נלך ונתקדם ומקווה שתהיה עונה טובה".

על שיתוף הפעולה עם מכבי חיפה: "מכבי חיפה הביעו נכונות לעזור, גם כי באמת יענקל'ה היה פה המון שנים כשחקן וזה כיף. גם מכבי ת"א הביעו נכונות לעזור בזכות הקשרים שלי ובזכות הקשרים שנרקמים בין הקבוצות. חשוב מאוד הקשר עם הקבוצות הגדולות שמחפשות להשביח שחקנים. זה מבורך ויעזור מאוד לנס ציונה".

רז שטיין: "מבחינתי היה מאוד קל להישאר פה, כל המשא ומתן נסגר בערך בעשר דקות. כל מה שקורה פה זה מרגש ואני רוצה כבר להתחיל".

על המעבר למושבה: "אין ספק שאצטדיון נס ציונה היה מאוד ביתי בשנה האחרונה, הבאנו פה הרבה נקודות אבל אין מה לעשות, האצטדיון לא עמד בתקן, ואם זה היה לשחק או בליגה הלאומית פה או בליגת העל במושבה, אז ברור שזה עדיף. אנחנו נעשה את ההתאמות ותהיה קבוצה טובה, אנחנו נביא נקודות ולא נהיה עוד קבוצה ואת זה אני מבטיח. המטרה שלנו היא קודם כל להישאר עוד עונה בליגה".

"בשנה האחרונה שמענו המון את השם "הפועל חדרה", כולם דיברו איתנו על זה ואם נצליח לעשות את מה שחדרה עשתה זה מדהים. נכון שהסיפור דומה, אבל נס ציונה זאת נס ציונה וחדרה זאת חדרה. המטרה שלנו היא קודם כל לסיים את העונה בליגה ואם נצליח להשתחל לפלייאוף עליון נהיה מאושרים".