הפועל חיפה קרובה לסיכום עם אמיירי וולשמן

חלוץ נבחרת גיאנה עשוי להשלים את חוליית ההתקפה של סילבס. סויסטד נפרד: "מרגיש שאני צריך אתגר חדש"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.07.19 - 20:42
תחילת כתבה

עוד חיזוק להפועל חיפה? בשבועות האחרונים המועדון קיים מו"מ עם חלוצים זרים רבים, אך הם לא הפכו לעסקאות, חלקם בשל פערים כספיים. היום (שבת) נדע לערוץ הספורט כי הקבוצה מהכרמל קרובה לסיכום עם חלוץ נבחרת גיאנה, אמיירי וולשמן.

החלוץ משחק כיום בקבוצת פורגי הקנדית ממנה הגיע בהשאלה מסינסינטי, שם שיתף פעולה עם דקל קינן. כל הקריירה שלו העביר באמריקה ואת רובה בליגת המשנה בארה"ב. העונה כבש שער אחד ובישל שניים נוספים.

לוולשמן יש 12 הופעות במדי נבחרת גיאנה, בהן כבש עשרה שערים. הוא נחשב לשחקן מהיר מאד ויכול גם לשחק באגפים. וולשמן יצר קשר לאחרונה עם מספר גורמים המכירים את הליגה הישראלית והפועל חיפה.

בתוך כך, זר אחר, רסמוס סויסטד, נפרד מהפועל חיפה לאחר שנתיים שכללו זכייה בגביע המדינה. הוא הגיע לישראל מהליגה הקפריסאית, ובמהלך הקיץ היה במו"מ עם הפועל חיפה, אך חיים סילבס העדיף את קווין טאפוקו מהפועל באר שבע.

סויסטד דרש בתחילת חלון ההעברות שדרוג מיואב כץ, שהציע לו להישאר בחוזהו הנוכחי. הקשר השבדי מחזיק במספר הצעות מאירופה וביניהן מהליגה הטורקית. סויסטד: "אני מרגיש שאני זקוק לאתגר חדש, לא הסכמנו על תנאים חדשים. אני מקווה שהאתגר הבא יהיה מלהיב".