"כל דבר חוץ מפלייאוף עליון יהיה כישלון"

נתניה המריאה למחנה בפולין. מגן זר ייבחן, עזרא יצטרף?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.07.19 - 07:00
תחילת כתבה

ללא חן עזרא, שעשוי להצטרף תוך כדי המחנה, מכבי נתניה המריאה הלילה (בין ראשון לשני) לפולין. לסגל של העונה שעברה הצטרפו כמה פרצופים חדשים, כשהבולטים בהם הם אלמוג כהן ורועי קהת. מלבדם, הבלם רומן גולובארט, רון אשכנזי ויובל שדה משלימים חמישה שחקני רכש חדשים.

במקביל, גם חמישה שחקני נוער יצאו עם הקבוצה הבוגרת למחנה, כחלק מהאג'נדה של הבעלים אייל סגל לעלות בכל עונה מספר שחקני בית שייקבלו את ההזדמנות. לקראת כל מחזור, אם לא ישחקו עם הקבוצה הבוגרת, הם יחזרו לשחק בנוער. "בסגל הזה, כל מקום שהוא לא פלייאוף עליון יהיה כישלון", אמרו שחקנים בקבוצה. אם עזרא לא יגיע, עשוי מוטי ברשצקי לחזור לתמונה, אבל רק במידה והפועל ת"א תפחית את דמי הרכישה מ-600 אלף שקלים.

כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, גולן אלקסלסי, שסובל מחבלה בברך וישנו חשש שקרע את הרצועה, לא יצא עם הקבוצה ובמקומו חתם בקבוצה רז כרמי, ששיחק לפני שנתיים בבני לוד ובעונה שעברה סבל מפציעה בכתף. כרמי הצעיר חתם על חוזה לעונה אחת עם סעיף יציאה בספטמבר וסעיף יציאה נוסף בינואר.

המגן השמאלי סיימון פירקל, ששיחק בליגה האוסטרית השנייה, יצטרף למחנה האימונים לתקופת מבחנים. המגן בן ה-22 שיחק בנבחרות הצעירות של אוסטריה. גם המגן השמאלי הפורטוגלי, מאורו סרקיירה, הביע נכונות להגיע למספר ימי התרשמות בפולין.

בתוך כך, מאמן הכושר, יניב מדר, הכין תוכנית עבודה מסודרת. המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה יקיימו שלושה משחקי מבחן, כשהראשון ייערך כבר מחר מול סאנדציה מהליגה הפולנית השנייה. ביום שישי ישחקו היהלומים מול גורניק ז'אבז'ה, שסיימה את הליגה המקומית במקום ה-12, ובעוד שבוע בדיוק יתקיים המשחק המסקרן מול קבוצת הפאר היוונית, א.א.ק אתונה.