עכשיו זה רשמי: מכבי ת"א הודיעה שדסה לא ימשיך

הצהובים נפרדים מהמגן הימני אחרי 4 שנים: "מודים לו על תרומתו". כפי שפורסם בערוץ הספורט, דור אלו יחליפו בסגל של איביץ'. הוא כבר עבר בדיקות רפואיות לקראת החתימה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.07.19 - 18:00
תחילת כתבה

אחרי ארבע שנים, אלי דסה לא יהיה חלק ממכבי ת"א בעונה הקרובה. הצהובים הודיעו הערב (חמישי) שהמגן לא ימשיך במועדון: "כולם במכבי מודים לאלי על תרומתו במהלך ארבע השנים האחרונות ומאחלים לו את מיטב האיחולים".

דסה שגדל במכבי ת"א, עזב לבית"ר ירושלים וחזר באוגוסט 2015, ערך 143 הופעות וכבש 6 שערים בכל המסגרות. הוא זכה עם מכבי בגביע הטוטו בעונות 2017/18 ו-2018/19, בנוסף לאליפות המדינה בעונה שעברה וכן שיחק בשלב הבתים של ליגת האלופות.

כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, דור אלו יהיה זה שיחליף את דסה במכבי ת"א. המגן יגיע מהפועל ב"ש בהשאלה אחרי שעבר את הבדיקות הרפואיות כשהצהובים מחכים לתוצאות. בין היתר מדובר בבדיקת אקו לב שהאלופה נוהגת לעשות לכל שחקן חדש שמצטרף, כנהוג בקבוצות הבכירות באירופה.

במכבי כעסו על המגן, שצילם את עצמו במדי הקבוצה, תמונה שהועברה ברשתות החברתיות. הוא עצמו הסביר לראשי הצהובים ששלח את התמונה רק לקרוב משפחה, ובמכבי הבהירו כי הם מצפים להתנהגות שונה בעתיד. "הוא יבין מהר מאוד לאן הגיע".