מוחמד התרגש: "לא קיבלתי אהבה כזאת מעולם"

קשר בית"ר הודה לקהל. סאן מנחם מועמד להגיע לעמדת המגן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.07.19 - 09:58

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

קשר בית"ר ירושלים עלי מוחמד לא יכול היה להסתיר את ההתרגשות שלו ממפגן התמיכה של אוהדי הקבוצה. 700 אוהדים הגיעו בבוקר חם לעודד אותו, הניפו אותו על הכתפיים והרעיפו עליו אהבה ללא גבולות.

לאחר דקות ארוכות שלא אפשרו לו להיכנס לחדר ההלבשה, לבסוף מוחמד הצליח לעשות זאת ואמר לשחקנים: "אהבה כמו שאני מקבל בבית"ר לא קיבלתי בשום מקום אחר. ברור לי שיש מספר אוהדים שלא אוהבים אותי, אבל הרוב כן".

שחקני בית"ר ירושלים נהנו גם מהאווירה המחשמלת של האוהדים: "מגיע לעלי מוחמד שיעטפו אותו באהבה, זה לא פייר מה שעשה לו הקומץ. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לספוג קריאות גזעניות. הוא התרגש מהמחווה ונראה שהוא מתחבר למועדון".

האימון עצמו התנהל בקצב טוב גם בזכות הקהל. לוי גארסיה נכנס לעניינים לאחר שהחל את העונה באיחור. שלום אדרי שהצטרף הקיץ ממ.ס. טירה להט וכבש שערים מרשימים, אך ללא ספק המהלך המרשים ביותר היה של אופיר קריאף שחלף על פני שלושה שחקנים וגלגל לרשת לקול תשואות האוהדים.

בבית"ר ירושלים עדיין לא השלימו את תמונת הסגל מבחינתם. יש רצון להתחזק במגן שמאלי כשהמועמד המוביל הוא מגנה של מכבי חיפה, סאן מנחם. המגן זוכה להערכה רבה מהיועץ המקצועי, יוסי בניון והמאמן, רוני לוי. בניון ומנחם שיחקו תחת לוי במכבי חיפה.

כרגע, בסגל של בית"ר ירושלים יש מגן שמאלי אחד, מקסים גרצ'קין שנראה טוב עד כה, אך בכל מקרה יובא מגן נוסף כדי ליצור תחרות על חולצת ההרכב. שמו של מנחם כבר הוזכר כמועמד בחודש אפריל, אך צירופו לא יצא לפועל.

במועדון שבעי רצון מכך שאנטואן קונטה נשאר, וכן לקבוצה יש אופציה להאריך את חוזהו. קונטה ופרדי פלומן מחוברים מאוד ובבית"ר חולמים על שיתוף הפעולה בין השניים על אגף ימין גם בעונה הקרובה.

מחר תמריא הקבוצה למחנה אימונים בפולין, מלבד ז'אורז'יניו הברזילאי שיישאר בארץ, כל הקבוצה תמריא כולל עידן ורד שעובר שיקום בבוסטון ויגיע משם. מי שעוד יצטרף לטיסה הוא דניל שיביאקוב, מגן יהודי מרוסיה אשר משחק באסטוניה (בן 19) שייבחן במהלך המחנה.