גוטליב יימכר לאורנבורג, מגעים עם שיר צדק

הרוסים ישלמו 350 אלף יורו. בלם ב"ש עשוי להצטרף למחנה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.07.19 - 21:42

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל ת"א תצא מחר (ראשון) למחנה אימון בפולין, ומי שלא יעלה על המטוס הוא אדי גוטליב, שצפוי לסגור סופית אצל אורנבורג הרוסית. הנהלת הפועל ת"א החליטה לקבל את ההצעה של הרוסים ולמכור את הבלם ב-350 אלף יורו. "החלטנו לתת לאדי להתקדם", אמרו בחודורב. העסקה עוד לא נחתמה, אבל כאמור ישנן הסכמות.

כידוע, שיר צדק סומן כמועמד המוביל להחליף אותו ובהפועל ת"א עושים מאמצים לסגור את המעבר שלו מול הפועל ב"ש כדי שייקח חלק במחנה האימון של הקבוצה. ישנם כבר מגעים מול השחקן, כשההצעה של האדומים היא חוזה לשנתיים. גם גבריאל תמאש שמסרב לחתום על חוזה חדש בהפועל חיפה, הוזכר כמועמד.

גישושים ראשונים מול הבלם הרומני כבר נעשו, ובמקביל במועדון מחכים לראות מה יתפתח בינו לבין הפועל חיפה. כידוע, גם העניינים מול אוראל דגני עדיין לא סגורים לחלוטין, אחרי שהוא ביקש שדרוג בשכרו וקיבל סירוב. הוא אמנם מתאמן עם האדומים וגם ייצא למחנה האימונים מחר בפולין, אך ייתכן מאוד שתהיינה התפתחויות בגזרתו, על אחת כמה וכמה שהפועל ב"ש עשויה להיפרד מחאתם עבד אלחמיד.

באשר לעומרי אלטמן. אם לא תהיינה הפתעות, הקשר יחתום מחר על חוזה ויטוס בערב יחד עם חבריו החדשים/ישנים למחנה האימונים של הקבוצה.