בורנשטיין עשוי לעזוב את מכבי נתניה

המגן מאכזב במחנה האימונים. בקבוצה ממתינים לסאן מנחם. צליל נחמיה סיכם

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.07.19 - 19:16
תחילת כתבה

אחרי עונה אחת במדים הצהובים, ג'ונתן בורנשטיין עשוי לעזוב את מכבי נתניה. המגן, שמחזיק בחוזה לעונה הקרובה במועדון, לא מרשים במחנה האימונים ועושה רושם שבקבוצה מכוונים להסדר מול השחקן. אחרי שסיכמו עם בן תורג'מן שהגיע למחנה בפולין, בנתניה שוקלים להיפרד מהאמריקאי וקרובים גם להחלטה שלא להשאיר את המגן השמאלי הנבחן, האוסטרי סימון פירקל.

הבלם צליל נחמיה, 24, ששיחק בעונה שעברה בנס ציונה, סיכם במכבי נתניה לעונה אחת עם אופציה לשתיים נוספות. זאת באמצעות סוכנו אורן יחזקאל.

בנתניה מקווים שסאן מנחם יקבל שחרור ממכבי חיפה, ובמקרה כזה הוא יהיה המגן הראשון של הקבוצה. "סאן היה בראש רשימת הרכש שלנו מתחילת הקיץ", אמר גורם במועדון. בנוסף, במועדון מעריכים כי ייתכן וחן עזרא יצטרף גם הוא בקרוב, ושיחה בין הקשר לאלונה ברקת צפויה להיערך בימים הקרובים.

בינתיים בנתניה מאוד מרוצים מהמחנה שנערך בפולין: הקבוצה אמנם הפסידה משחק אחד וסיימה בשני בתיקו, אך בקבוצה מרוצים מהיכולת: המחצית הראשונה במשחק מול גורניק ז'אבז'ה, שהסתיים בתיקו 1:1, היתה מצוינת. לצד השער שהובקע ע"י פאטוש בצ'יראי בתום מבצע יפה של גבי קניקובסקי, השחקנים של דראפיץ' וברדה החמיצו עוד כמה שערים בטוחים.

גם גיא מלמד ורועי קהת הרשימו, ובכלל עושה רושם שמלבד קהת, גם שחקן הרכש המשמעותי השני, אלמוג כהן מתחברים נהדר מקצועית וחברתית. דני עמוס צפוי להשתלב כבר מחר, במשחק האימון מול א.א.ק אתונה, למספר דקות. בקבוצה מנסים להכניס אותו לעניינים לאט לאט בעקבות כאבים מהם סבל בברכו.