חשש בבני יהודה: קרע ברצועות לגאירה

החלוץ נפצע במשחק אימון ועשוי להיעדר לפרק זמן ממושך

גיל לוין
גיל לוין  14.07.19 - 18:12
תחילת כתבה

בני יהודה היתה ידועה בשנים האחרונות כיצרנית של סיפורי סינדרלה: מי שהוציאה משורותיה את ירדן שועה, דולב חזיזה ויובל אשכנזי למכבי חיפה, את שי קונסטנטין לבית"ר ירושלים ואת מאוויס צ'יבוטה לשורות לודוגורץ הבולגרית, סימנה את ה"אקזיט" הגדול הבא, בדמותו של ג'וף גאירה. אלא שהיום (ראשון) הגיעו לקבוצה בשורות מדאיגות מכיוונו: החלוץ הצעיר, שעתיד להפוך לשחקן מפתח בהרכב של יוסי אבוקסיס בעונה הקרובה, נפצע במהלך משחק האימון נגד הפועל כפר סבא. השחקן תיאר "קליק" ברגלו וביום שישי האחרון עבר בדיקת MRI.

בקבוצה הגיעו להערכה ראשונית לפיה לשחקן קרע במיניסקוס וחשד לקרע קטן ברצועה הצולבת. מדובר בהערכה ראשונית בלבד, שכן, מחר בבוקר יתייצב השחקן בבית החולים איכילוב לפגישה עם מומחה. יש לציין שקרע במיניסקוס הוא פציעה פשוטה יחסית שכלולה בהיעדרות קצרה בין חודש לחודשיים. במידה ואכן קיים גם קרע ברצועה הצולבת עלול השחקן להיעדר בין 6 חודשים לשנה ויותר, תלוי בחומרת הפגיעה. בינתיים השחקן לא סובל מכאבים ובמועדון שומרים על אופטימיות.

כזכור, אתמול פורסם כי לוקרן מליגת העל הבלגית מחזרת אחר השחקן הגמבי ואף שיפרה את הצעתה לבני יהודה במטרה להשאיל ולרכוש את השחקן בעבור 300 אלף יורו. נכון לרגע זה ועל אף הפציעה, בבני יהודה לא ישחררו את מי שמסומן מבחינתם כאקזיט הבא של המועדון. בעונה שעברה, גאירה הושאל לבני לוד וכבש בשורותיה 7 שערים בליגה הלאומית.