מתאושש: מאור מליקסון החל בתהליך השיקום

קשר ב"ש עדיין לא מתאמן עם כדור. וגם: הפער בין ברקת לצדק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.07.19 - 20:37
תחילת כתבה

תאריך חזרתו למגרשים של מאור מליקסון עדיין לא ידוע, אבל הליך השיקום שלו מניתוח הבקע שעבר החל. הקשר ערך היום (שני) אימון פיזיותרפיה במסגרתו עשה ריצה מסביב למגרש, אבל עדיין לא התאמן עם כדור.

אחרי הסערה סביב התנהגותו במשחק באלבניה, חאתם אלחמיד מנסה לכבות את הלהבות בתקווה ששינוי יוביל את אלונה ברקת לשחררו לסלטיק או לחילופין לשדרג לו את החוזה. שחקנים בב"ש טענו כי כבר אתמול (ראשון) אלחמיד נראה פחות מדוכדך, כשהבלם היה בין השחקנים שהונפו על הכתפיים באימון ורק מעטים מהאוהדים ביקרו אותו על סירובו לשחק במשחק הראשון מול לאצ'י.

ברק בכר יקבל החלטה בימים הקרובים כיצד לנהוג מול הבלם/מגן, כשברור שכל החלטה תשפיע גם על השחקנים שמסביב. במקביל, הפער בין שיר צדק לעזיבה עומד על 100 אלף דולר - כך עולה משיחה שנערכה בין סוכנו של הבלם, דודו דהאן, לבין ראשי הקבוצה.

"צדק כבר היה מוכן להפסיד עשרות אלפי שקלים שהוא יכול היה לקבל בב"ש גם אם לא ישחק דקה, אבל יש גבול לכמה הוא יכול לרדת", אמרו בסביבתו של השחקן, שכעת מעברו להפועל תקוע. אלא שב"ש 'תקועה' לא רק עם צדק וכעת תצטרך להתמודד גם עם חן עזרא, אריק סאבו ואריאל הרוש, כשמסתמן שדור אלו יושאל ללא תמורה למכבי ת"א עם אופציה לרכישה.

לקראת משחק הגומלין מול לאצ'י כמעט כל הכרטיסים כבר נמכרו ואצטדיון טרנר צפוי להיות מלא. רמזי ספורי, שהיה חסר מאוד במשחק באלבניה, יהיה בהרכב, ככל הנראה על חשבונו של ניב זריהן שלא נמצא בכשירות מלאה. חנן ממן שוב לא יתלבש בגלל כאבים במפשעה ודוד קלטינס עשוי להחליף את נאור סבג בקישור.