בלקמן: "נרגש ממה שאפשר להשיג במכבי ת"א"

הרכש החדש-ישן, שעבר בדיקות רפואיות מקיפות, במסר לאוהדים. אלו יושאל מב"ש ללא עלות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.07.19 - 21:43
תחילת כתבה

ניק בלקמן ישחק בעונה הקרובה במכבי תל אביב, אבל עד אז הוא עבר בדיקות רפואיות מקיפות לפני החתימה הפורמלית על החוזה. הרכש החדש/ישן של מכבי ת"א נחשב לשחקן פציע, וגם בתקופה הקודמת במועדון הוא סבל לא מעט מכאבים והיה בתקופות מסוימות על מיטת הפיזותרפיסטים, ולכן במכבי לא לוקחים סיכון.

בינתיים, בלקמן העביר מסר לאוהדי מכבי תל אביב עם פוסט מיוחד ברשתות החברתיות. "כבוד עצום לחזור למכבי תל אביב וללבוש את הצבעים המפורסמים של המועדון שוב", כתב החלוץ בחשבון הטוויטר שלו. "אני נרגש לקראת העונה החדשה וממה שאנחנו יכולים להשיג ביחד. אני לא יכול לחכות לשחק מול האוהדים".

פרשת דור אלו אמורה להיסגר היום (שלישי) באופן רשמי. המגן שעבר את כל הבדיקות הרפואיות, העביר את התוצאות שלו לאנשי מכבי ת"א, שנחתו לפנות בוקר בארץ ולא מן הנמנע שהיום הוא יוכרז כשחקן של הצהובים. ב"ש ומכבי בינתיים הגיעו לסיכום על השאלתו בחינם עם אופציה לרכישת השחקן תמורת חצי מיליון דולר.

הקבוצה מבירת הנגב הסכימה להשאיל את אלו בחינם אחרי שהצהובים הסכימו לסעיף בו יועבר לב"ש 100 אלף דולר אם מכבי תגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות, ו-50 אלף דולר אם הצהובים יעפילו לשלב הבתים של הליגה האירופית.

בתוך כך, שחקנים בקבוצה הביעו פליאה שהם חזרו לישראל מבריסל בשעת לילה מאוחרת ולא נמצאו טיסות נוחות יותר כדי לאפשר לשחקנים מנוחה מירבית.