בהפועל מרוצים מבוזגלו: "מגבש את השחקנים"

האדומים ימתינו מספר ימים לצדק ויקיימו הערב משחק אימון

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  16.07.19 - 12:31

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בהפועל ת"א עדיין ממתינים להתפתחויות בגזרת שיר צדק. כידוע, ניסו אביטן סימן את בלם הפועל ב"ש כמועמד המוביל להחליף את אדי גוטליב, שצפוי לחתום באורנבורג הרוסית לארבע שנים, אך בשלב הזה אין הסכמה בין צדק לבין ב"ש על גובה הפיצוי, דבר שתוקע את המעבר שלו.

האדומים הציעו לצדק חוזה לשנתיים עם שכר המוערך בכ-130 אלף דולר, שכר נמוך ממה שמרוויח בקבוצה מהדרום, ועל כן הוא מעוניין שב"ש תשלים לו פיצוי. בחודורוב הבהירו שנכון לעכשיו הם לא הציבו דד ליין, אלא הם יחכו בסבלנות ביומיים הקרובים ורק כשיבינו שהעסקה לא תצא לפועל אז יפנו לכיוון אחר. כידוע, גם גבריאל תמאש מהפועל חיפה, ואליסון דוס סנטוס ממכבי חיפה הם אופציות שנלקחות בחשבון.

בתוך כך, האדומים יערכו הערב (18:00 שעון ישראל) את משחק האימון הראשון שלהם במחנה בפולין מול חרוברי גלוגוב. בהמשך המחנה ישחקו מול שתי קבוצות נוספות, אחת מהן פולנית והשנייה הפועל רעננה, שגם נמצאת במחנה אימון בפולין. עמנואל בואטנג, שנמצא בארץ, עדיין מחכה לוויזה שלו. ברגע שיגיע המסמך המיוחל הוא יעלה על הטיסה הראשונה לפולין ויחבור לחבריו. "מקווים מאוד שזה יסתדר בקרוב" אמרו בהפועל.

בינתיים, השחקנים של ניסו אביטן ערכו אתמול שני אימונים ובצוות המקצועי היו מרוצים מהרמה ומהעבודה של השחקנים. מאור בוזגלו, הרכש הטרי, כבר אחראי על האווירה הטובה במחנה, כשהעלה לעמוד האינסטגרם שלו קטע וידיאו בו כל שחקני הקבוצה רוקדים בלובי של המלון יחד עם אלי בואנו, איש המשק של האדומים, כבר קרוב ל-30 שנה, כשבנוסף הוא היה אחראי גם על מתיחה של מנהל הקבוצה מורדי דדון בארוחת הערב. "מאור אלוף בדברים האלה, אלה בדיוק הדברים שמגבשים קבוצה וחשובים כל כך במחנה" אמרו במועדון.