הבלם פרנסיסקו דוטארי יצטרף לנס ציונה

לארגנטינאי ת"ז ישראלית. גלזר צפוי להגיע למחנה בבולגריה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.07.19 - 19:57
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה הגיעה לסיכום עם הבלם הארגנטינאי, פרנסיסקו דוטארי בן ה-31, שעלה בעונה האחרונה עם סנטרל קורדובה לליגה הבכירה בארגנטינה.

דוטארי גדל במחלקת הנוער של גודוי קרוז ועבר קבוצות רבות, ביניהן אברטון (צ'ילה), פומאס (מקסיקו) ורוסריו סנטראל. הבלם נשוי ליהודייה ולכן לא יתפוס מקום של זר והוא צפוי להגיע לארץ בשבוע הבא, לאחר שיסיים לשהות לצד אשתו הכורעת ללדת.

דוטארי יצטרף למרכז ההגנה שכולל את אושר אבו ואיתי עוזרי, שממשיכים לעונה נוספת במועדון, כאשר גם יונתן לוי יכול לשמש כבלם. הארגנטינאי מצטרף לרשימת הרכש הארוכה הכוללת את רומריק אטו, יונתן לוי, סביין לילאיי, רז נחמיאס, אילון ירושלמי, גיא בדש, אופיר מזרחי ועידו שרון.

הקבוצה שוהה בימים אלה במחנה האימונים בבולגריה. עמיר תורג'מן והצוות המקצועי מעבירים אימונים כפולים והמשחק הקרוב ייערך רק ביום שבת, זאת מתוך כוונה לגבש את הסגל לפני משחקי ההכנה.

במקביל, בנס ציונה מצפים כי השוער עמרי גלזר יצטרף למחנה האימונים של הקבוצה בבולגריה, מיד בסיום משחק הגומלין של מכבי חיפה מול מורה במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. כזכור, השוער סיכם על השאלתו לעולה לחדשה עד סיום העונה. המהלך ייצא לפועל בזכות הקשרים הטובים עם נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר. גלזר צפוי להיות השוער הבכיר של הקבוצה, כאשר מתן זלמנוביץ' יהיה השוער השני.