בגלל נבחרת אוגנדה: הגעת אוואני מתעכבת

הרכש של אשדוד שוהה במחנה במולדתו ויצטרף לקבוצה באיחור

גיל לוין
גיל לוין  18.07.19 - 09:05
תחילת כתבה

רגע לפני שמ.ס אשדוד יצאה למחנה האימונים האינטנסיבי בסלובניה, היא ביצעה רכש חשוב במיוחד וצירפה את בלם נבחרת אוגנדה, טימותי אוואני. רוני אוואט ומשה אוחיון קיוו שיפגשו את השחקן לראשונה במחנה האימונים, אלא שנכון לרגע זה – השחקן לא יגיע.

אוואני בן ה-23 אמנם חתם ל-4 שנים במ.ס אשדוד, אך שוהה בימים אלו במחנה האימונים של נבחרתו לקראת משחקי מוקדמות האליפות ביבשת אפריקה שתיערך ב-2020, בשונה מגביע אפריקה שהסתיים לאחרונה. השחקן יטוס עם נבחרתו למפגש עם נבחרת סומליה שייערך ב-27.07 וכן גם למשחק הגומלין שייערך באוגנדה ב-3.8. בינתיים, באשדוד מביעים חשש לגבי הכשירות שלו: "הוא עבר קיץ ארוך מבחינתו. אי אפשר להגיד שאין פחד מפציעות, נצטרף למצוא פיתרון", סיפרו בצוות המקצועי.

עד אז, הסגל האשדודי ממשיך להתגבש, כשאמש (רביעי) רשמה הקבוצה ניצחון 2:4 במשחק האימון הראשון שלה בסלובניה מול נ.ק רדומילה מהליגה המקומית השנייה. שלומי אזולאי ודין דוד כבשו ורועי גורדנה הוסיף צמד.

בעוד שלושה ימים תקיים הקבוצה משחק נוסף ומאתגר קצת יותר נגד מזוקובשד מליגת העל ההונגרית ובשלישי הקרוב תפגוש את בודפוקי מהליגה השנייה בהונגריה. כמו כן, אל שחקני אשדוד הצטרף הקשר האחורי והבלם ז'רום גיהואטה שינסה להרשים את הצוות המקצועי. הקמרוני בן ה-24 שיחק בפאניוניוס מהליגה הראשונה ביוון בעונת 2016/17, כבש לזכותה שער אחד ב-23 הופעות ושוחרר עם סיומה. מאז לא הצליח למצוא קבוצה חדשה ואף נבחן בהפועל רעננה בינואר האחרון.

הדפס