בית"ר רצתה לצרף את קאנון כבר בעונה שעברה

בירושלים עקבו זמן רב אחרי הבלם, קינדה הרשים מול אומוניה. סאן מנחם קרוב להצטרף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.07.19 - 08:59
תחילת כתבה

אתמול פרסמנו באתר ערוץ הספורט כי בית"ר ירושלים הגישה הצעה לבלם דן האג, ווילפריד קאנון. בבירה מעוניינים בבלם מחוף השנהב וכעת ממתינים להחלטת קבוצתו וכן להחלטת השחקן.

נראה כי בית"ר עוקבת אחר קאנון כבר תקופה ארוכה. כבר בחלון ההעברות הקודם נבחנה אפשרות לצרף את הבלם מחוף השנהב. בהולנד העידו: "מדובר באחד הבלמים הבכירים בליגה".

אם עד עכשיו בירושלים ניסו לשמור על צניעות, אז הניצחון אמש על אומוניה ניקוסיה (1:3) שחרר מעט את אנשי המועדון. עוד לפני המשחק ברור היה שמדובר ביריבה האיכותית ביותר שהצהובים פגשו בהכנה. הבעלים, משה חוגג שב למחנה האימונים וצפה במשחק. במועדון אמרו: "חוגג נהנה בינתיים, הוא רואה שהקבוצה מתגבשת".

"זה מתחיל להיראות טוב, יש עוד מה לשפר, אבל ביחס לתזמון המצב טוב", אמרו בבית"ר. החלק ההתקפי ממשיך לפרוח, מעל כולם היה אתמול גדי קינדה שגם כבש שער והיה מעורב כמעט בכל התקפה".

בעקבות הפציעה של אופיר קריאף (מתיחה במפשעה), אנטואן קונטה עבר לעמדת הבלם ושי קונסטנטין פתח לראשונה ב-11. קונסטנטין ומקס גרצ'קין ביצעו פעולות טובות, כשהראשון אף כבש את שער הבכורה שלו בבעיטה חופשית.

המגן השמאלי הנבחן, דניל שיביאקוב קיבל דקות ראשונות והוא ימשיך להיבחן. בבית"ר לא מוותרים על מגן מכבי חיפה, סאן מנחם שיעמוד ביום ראשון לוועדת משמעת. הצהובים ממתינים לפרסום גובה סעיף השחרור בעניינו.

הדפס