קונטה נפצע, 0:0 לבית"ר מול פאפוס בהכנה

הירושלמים איכזבו במשחק האחרון במחנה. ניצן עצר פנדל

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.19 - 20:50
(האתר הרשמי של בית"ר י-ם)
(האתר הרשמי של בית"ר י-ם)
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים ממשיכה להרכיב ולחבר את הפאזל שלה לקראת העונה החדשה והערב (ראשון) היא חתמה את מחנה האימון שלה בפולין עם 0:0 חלש מול פאפוס הקפריסאית.

עבור הירושלמים, שניצחו את ביטוביה ביטוב מליגת המשנה בפולין ואומוניה ניקוסיה הקפריסאית במשחקי ההכנה הקודמים במחנה, הייתה זו גם החזרה הגנרלית לפני פתיחת העונה הרשמית בזירה המקומית, ביום ראשון הבא מול העולה החדשה מנס ציונה במסגרת גביע הטוטו.

חניכיו של רוני לוי לא הציגו כדורגל מרשים והתקשו להגיע למצבים ממשיים ליד השער של הקפריסאים. יותר מהתוצאה המאכזבת, מה שיכול להדאיג את בית"ר ירושלים זו העובדה שאנטואן קונטה נפצע אחרי קצת יותר מרבע שעה, נטש את המגרש והוחלף בסופו של דבר.

מצד שני, מי שנחשב לנקודת האור בבית"ר ירושלים ויכול לעודד את רוני לוי הוא השוער איתמר ניצן, שהרשים עם יכולת טובה ועצירת פנדל.

מהלך המשחק
על ההזדמנות הראשונה של בית"ר ירושלים היה חתום אנתוני וארן. בדקה ה-5, החלוץ הגיע ראשון להגבהה של לוי גארסיה מימין, אבל נגח חלש מדי והחוצה. בדקה ה-13 כמעט הקפריסאים עלו ליתרון מפתיע. נמץ גבה הקומה הסתובב יפה בתוך הרחבה והשתחרר מווארן, אבל הבעיטה שלו נהדפה על ידי ניצן לקרן שלא נוצלה.

בית"ר קיבלה חדשות רעות כעבור ארבע דקות, כשאנטואן קונטה נפצע, נטש את המשחק לטובת קבלת טיפול והוחלף בתמיר עדי. בדקה ה-21, הירושלמים כמעט כבשו אבל מיכאל אוחנה נעצר רק בקורה. רגע לפני ההפסקה, שוב לוי גארסיה היה מעורב בהתקפת בית"ר אבל בעט חלש מדי מתוך הרחבה.

היכולת הפושרת של בית"ר ירושלים נמשכה גם בפתיחת המחצית השניה ובדקה ה-55 היא אף הייתה קרובה לספוג בפנדל, אבל אדם נמץ החמיץ ברשלנות את הבעיטה מ-11 מטרים. גם בדקה ה-90 פאפוס הייתה קרובה לכיבוש, אבל איתמר ניצן סיפק הצלה כפולה - 0:0 בסיום.

הרכב בית"ר ירושלים: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, אור זהבי, מקס גרצ'קין; אופיר קריאף, גדי קינדה, לוי גארסיה; פרדי פלומן, מיכאל אוחנה, אנתוני וארן.

הדפס