החשש פג: גבריאל תמאש יצר קשר עם קרוביו

כפי שפורסם, בלם הפועל חיפה נעלם והסעיר את רומניה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.07.19 - 20:48

תגיות: גבריאל תמאש

תחילת כתבה

כמעט יממה שלמה בהפועל חיפה וברומניה התעסקו בדבר אחד בלבד - לאן נעלם גבריאל תמאש. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, הבלם הרומני ניתק קשר עם אנשי האדומים מהכרמל והסעיר את מולדתו, אבל רגע לפני התערבותה של המשטרה, יצר קשר עם קרוביו והרגיע אותם.

בהפועל חיפה סיפרו על "הקלה מעורבת באכזבה" אחרי שתמאש נמצא. הבעלים יואב כץ והמאמן חיים סילבס ישוחחו עם הבלם וישמעו את גרסתו לאירועים.

בתקשורת הרומנית סיקרו בהרחבה את הפרשה, ואחד מכלי התקשורת, "CANCAN", פנו לאישתו של השחקן, יואנה תמאש, שהגיבה בהפתעה: "אין לי מושג איפה הוא, מאיפה לי לדעת?! אני עם המשפחה שלי ומאוד עסוקה, אפילו לא יצא לי לדבר איתו. אני לא יודעת איפה הוא עכשיו".

תמאש, שרק לאחרונה חתם לשנתיים נוספות בהפועל חיפה אחרי מספר מחלוקות, שותף אתמול ב-0:2 של הקבוצה על מיובאני, ואף ענד את סרט הקפטן. אתמול קיבלו השחקנים ערב חופשי, והבלם יצא למסעדה עם חבריו עדן בן בסט, מהראן לאלה, יסמין בוריץ', קווין טאפוקו ושחקנים נוספים.

על פי מידע שהגיע לידי ערוץ הספורט, השחקנים שבו לבית המלון, ותמאש ככל הנראה יצא פעם נוספת. בהפועל חיפה דאגו יממה שלמה וניסו ליצור עימו קשר ובסופו של דבר נמצאה האבידה. המשטרה המקומית הייתה אמורה להתערב בחיפושים אחרי הבלם אם לא היה נמצא אחרי 24 שעות, אבל ממש דקות ספורות לפני הדד ליין הוא אותת שהכל בסדר.