איביץ': "מכבי מספיק חזקה לעלות לשלב הבא"

המאמן אופטימי. התלהבות מג'ראלדס: "ייכנס לנעליים של דסה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.19 - 07:24
תחילת כתבה

יממה לפני היציאה לרומניה, לקראת המשחק מול צ'.פ.ר קלוז' במסגרת מוקדמות ליגת האלופות, מאמן מכבי תל אביב, ולדימיר איביץ', אופטימי: "אני מאמין שמכבי מספיק חזקה כדי לעבור לשלב הבא. מדובר בקבוצה טובה שזכתה באליפות, עם ניסיון באירופה ושחקנים מנוסים. נצטרך להיות מוכנים גם בפרטים הקטנים, להתכונן כראוי".

עם זאת, לצד האופטימיות, איביץ' חושש ממשחק החוץ וינסה להעביר את ההכרעה לישראל, כאן הוא מאמין שמכבי תהיה עדיפה. המאמן הסרבי יחזיר להרכב את דור פרץ, אבי ריקן, ז'איר אמאדור ואיתי שכטר. שחקן נוסף שעשוי לשחק הוא שרן ייני. למרות שנפצע והוחלף באלוף האלופים, הקפטן יצטרף לנסיעה לאחר שהודיע על שיפור ניכר במצבו, ונראה כי יהיה כשיר.

המגן הימני אנדרה ג'רלאדש, שקיים אתמול אימון ראשון במדים הצהובים, הרשים את חבריו החדשים. "רק לפי הנגיעה שלו, אתה רואה שמדובר בשחקן שיכול להיכנס לנעליים הגדולות שהשאיר אלי דסה", אמר אחד השחקנים.

מנגד, ניק בלקמן הגביר את קצב האימונים, אבל לא ברור אם אחרי כל הפציעות שעבר, הוא יקבל את ההזדמנות כבר במשחק הקרוב. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, עומר אצילי, שחש שוב בכאבים היכן שעבר ניתוח, יישאר בארץ.

גם אנריק סאבוריט, אורוש ניקוליץ' ואייל גולסה עדיין לא כשירים ולא ימריאו לרומניה. השחקנים מקווים שהעונה, בניגוד לאשתקד, הטיפול שיקבלו מרופא הקבוצה, ננאד קובאצ'ביץ' יהיה מהיר ויעיל יותר, כדי לסייע להחזיר שחקנים למגרש בקצב אחר.