הרכש המפתיע של הקיץ? ג'ון אוגו הוצע למכבי חיפה

הקשר בן ה-31 שעזב את באר שבע בתום העונה החולפת, עדיין לא מצא קבוצה והוא שחקן חופשי. בלבול מתכנן מערך הגנתי מול שטרסבורג עם שלושה בלמים, שועה יפתח בהתקפה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.07.19 - 19:10

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

האם מכבי חיפה בדרך לאחת העסקאות המפתיעות של הקיץ? לערוץ הספורט נודע שקשר הפועל באר שבע בחמש העונות האחרונות, ג'ון אוגו, הוצע לירוקים מהכרמל. הניגרי בן ה-31 סיים את דרכו בבירת הנגב בתום העונה החולפת, אך למרות דיווחים על איחוד עם חברו טוני וואקמה בטרבזונספור ושאר הצעות, הוא עדיין לא מצא קבוצה.

בתוך כך, מרקו בלבול, שפתח את העונה במערך של שני חלוצים, מתכנן לעלות במערך הגנתי במשחק החוץ בצרפת ביום חמישי מול שטרסבורג. על פי האימון אתמול (שני), נראה שבלבול יפתח רק עם ירדן שועה בחוד, במערך של 5:2:2:1.

"המטרה היא לחזור לארץ מבלי לספוג שער וכל האמצעים כשרים, גם בונקר", אמרו שחקנים במועדון לקראת הנסיעה. בחיפה הגיעו כבר בשעות הבוקר הקטנות לשדה התעופה ויגיעו לצרפת בשעות הצהריים. כמו בנסיעה הקודמת לסלובניה למשחק מול מורה, גם הפעם הוחלט שכל שחקני הסגל, גם אלו שלא יתלבשו למשחק, ייצאו עם הקבוצה.

אחרי ההפסד להפועל ב"ש וההדחה מהמשך המשחקים בגביע הטוטו, בלבול לא שוחח עם השחקנים, וישנה גם אצלו אכזבה ממספר שחקנים שקיבלו הזדמנות ולא לקחו אותה בשתי ידיים. בלבול העדיף שלא לדבר על היכולת וההפסד, אלא להרגיע את המערכת לפני המשחק החשוב בחמישי.

נטע לביא, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, עאיד חבשי, יובל אשכנזי וכאמור גם ירדן שועה ישובו להרכב. בלבול מקווה שבימים הקרובים יחתום במועדון בלם וקשר אחורי. אם אקוים אוטין יושאל, ינסו במועדון להביא שחקן כנף בצד שמאל.