רשמי: בורחה הררה חתם במכבי נתניה

המגן קיבל תוכנית מיוחדת. עמוס פצוע ולא ישחק בגביע הטוטו. נתניה קרובה לשבור את שיא המינויים שקבעה בעונה שעברה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.07.19 - 16:54

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

מכבי נתניה תפתח את העונה בסוף השבוע במשחק גביע הטוטו מול הפועל חיפה, אבל תעשה זאת ללא דני עמוס. השוער, שסובל מבצקת בברך, ייעדר למשך שבוע בו יעבור טיפולי פיזיותרפיה, זאת במטרה להכשיר אותו בזמן לקראת פתיחת העונה. רז כרמי יפתח במקומו.

בינתיים בורחה הררה חתם רשמית במכבי נתניה באמצעות סוכנו שלומי בן עזרא. המגן השמאלי, שהגיע אתמול עם אשתו לארץ, ימוקם בשכונה בה גר רומן גולובארט, הבלם הספרדי של הקבוצה איתו התייעץ לפני שהחליט להצטרף ליהלומים.

מאמן הכושר יניב מדר הכין תוכנית מיוחדת למגן השמאלי החדש נוכח העבודה כי לא עבר עם הקבוצה מחנה אימונים ועד עכשיו התאמן לבד. בן תורג'מן, שהגיע על תקן המגן השמאלי המחליף, יפתח במשחק מול הקבוצה של חיים סילבס.

 

רועי קהת וגולובארט יערכו הופעת בכורה ב-11 כשאלמוג כהן יפתח בקדנציה השנייה שלו במועדון עם סרט הקפטן. לפאטוס בצ'יראי וגיא מלמד צורף בועט פנדלים נוסף, אלמוג כהן. גולובארט ייקח חלק מהבעיטות החופשיות.

1,100 אוהדים של מכבי נתניה שלא היו מינויים בעונה שעבר רכשו מינוי לעונה הנוכחית. בניגוד לעונה שעברה בתאריך הזה, ישנה עלייה של 25% במכירת מינויים כללית. נכון לעכשיו, הקבוצה קרובה במספר מינויים בודדים לשבור את השיא של העונה שעברה שעמד על 3,700 מינויים.

במהלך מחנה האימונים נתניה תרגלה כמה מערכים ובניגוד לעונה שעברה לא מן הנמנע שהיהלומים ישחקו מדי פעם גם במערך של 4:3:3. "יש לנו העונה שחקנים מספיק מגוונים כדי לשחק במספר מערכים ושיטות", אמרו בנתניה. יובל שדה, אומנם הגיע על תקן בלם, אך בצוות המקצועי החליטו לתרגל אותו כקשר אחורי נוסף. לפיכך, הוחלט לצרף את צליל נחמיה מנס ציונה כבלם רביעי.

אחרי פרידתו של ג'ונתן בורנשטיין בנתניה מקווים שגם ניקולאס אולסק ימצא קבוצה. נכון לעכשיו, האמריקאי לא אמור להיות שחקן הרכב.