"יש לבית"ר את אחת ההתקפות הטובות בליגה"

הקבוצה תחזור לפנות בוקר מפולין. קונטה בספק לנס ציונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.07.19 - 18:55
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים תנחת לפנות בוקר בישראל לאחר מחנה האימונים בפולין. כבר בשעות אחה"צ יצאה הקבוצה מהמלון והמסע יכלול נסיעה באוטובוס ושתי טיסות עד להגעה לנתב"ג.

במועדון יש שביעות רצון גדולה מאוד מהחיבור של השחקנים במחנה וכן מהכימיה בין השחקנים לצוות המקצועי בראשותו של רוני לוי. "ההתקפה שלנו נראית מצוין, אחת ההתקפות הטובות בליגה ללא ספק", אמרו בקבוצה.

ההשקעה הגדולה של משה חוגג בקיץ וכן היכולת במשחקי האימון מלבד המשחק נגד פאפוס גרם לעליית ציפיות: "הציפיות היו גבוהות והן עוד עלו, הסגל שופע כשרון והמטרה בעונה הזו היא ברורה".

אם לקבוצה יש דאגות אז הן נוגעות לחלק האחורי. רוני לוי ויוסי בניון מעוניינים לצרף בלם זר בכיר ומגן שמאלי. טל בן חיים נמצא בתהליך החלמה ולא בטוח שאנטואן קונטה כבלם מספיק טוב. קונטה נפצע במשחק נגד פאפוס ועובר טיפולים אצל הפיזיותרפיסט החדש של הקבוצה, עמי מלכה. המגן הצרפתי בספק למשחק נגד סקציה נס ציונה במסגרת גביע הטוטו.

עם החזרה ארצה ותחילת המשחקים הרשמיים, בבית"ר ירושלים דרוכים לקראת קבלת הפנים שיקבל עלי מוחמד. משה חוגג מתכוון לפעול למיגור הגזענות מהיציעים כשכרגע יש רגיעה בגזרת לה פמיליה. ארגון האוהדים הוציא מסר מפויס, אך במועדון מקווים כי יעמדו בכך גם במשחקים.