פגישה מוצלחת בין חוגג לקהל: "זמן להתאחד"

הבעלים של בית"ר ולה פמיליה הסכימו על "פתיחת עונה שקטה". הערב: מסיבת עיתונאים מיוחדת. ניסיון להכשיר את בן חיים וקונטה לנס ציונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.07.19 - 09:01

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

לצד החיזוק המקצועי בבית"ר ירושלים, נושא הגזענות ממשיך להעסיק את משה חוגג. אחרי שאתמול התראיין לרשת החדשות האמריקאית CNN ושפך אור על המועדון מהבירה, הלילה (בין רביעי לחמישי) נפגש הבעלים עם נציגי ארגון האוהדים 'לה פמיליה' במטרה להגיע להבנות.

מהמועדון מסרו: "משה חוגג נפגש משעות הערב ועד השעות הקטנות של הלילה עם נציגי ארגון האוהדים 'לה פמיליה'. לאחר שיחה כנה ודו שיח ארוך, הגיעו הצדדים להבנות שיאפשרו לקבוצה פתיחת עונה שקטה מחוץ למגרש. כל זאת במטרה לתת לשחקנים ולמערכת את הדחיפה המירבית. עכשיו זה הזמן להתאחד".

בהמשך היום, המועדון הוציא הודעה על קיום מסיבת עיתונאים הערב (17:30) ובה "יימסרו הודעות משמעותיות" מפי הבעלים משה חוגג.

הריאיון של הבעלים של הקבוצה מהבירה ל-CNN חשף את האמת שלו ללא סינון והוכיח פעם נוספת כמה התשוקה בוערת בו למגר את תופעות הגזענות במועדון. במהלך מחנה האימון בפולין נושא הטיפול בגזענות עלה לא פעם וחוגג הציג דעת נחרצת בנושא. "חוגג נחוש למגר את הגזענות, הוא שם את זה גבוה בסדר העדיפויות שלו. הנושא יקר לליבו ולכן הראיון לא מפתיע", ציינו במועדון. גם ברשתות החברתיות הריאיון תפס נפח גדול. חוגג זכה לתמיכה כלל עולמית.

כעת, במועדון ממתינים למפגש הראשון בין כלל האוהדים לקבוצה, ובעיקר לקשר הניז'רי עלי מוחמד. המפגש הראשון יהיה במשחק גביע הטוטו נגד סקציה נס ציונה. לבית"ר יש בעיה בחלק האחורי בעקבות אי כשירותם המלאה של טל בן חיים ואנטואן קונטה. הבלם הישראלי שב לשחק רק במשחק האחרון נגד פאפוס ולא השלים 90 דקות.

המגן הצרפתי לעומת זאת נפצע במשחק האחרון נגד הקפריסאים. השניים בספק להתמודדות ויעשה ניסיון להכשירם. במידה והשניים לא יהיו כשירים, גם אופיר קריאף תופקד בעמדה זו לא פעם. בית"ר עדיין לא השלימה באופן סופי את הסגל שלה לקראת העונה הקרובה. בתכנון של יוסי בניון ורוני לוי צירוף בלם ומגן שמאלי וכמו כן, להגיע לסיכום עם אפונסו טאיירה וז'אורז'יניו על עזיבתם.