עמוס לא ישחק מול ק"ש וכפ"ס בגביע הטוטו

שוער נתניה עדיין סובל מכאבים בברכו. רוטציה גדולה בהרכב לקראת המשחק מחר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.07.19 - 07:23

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

במכבי נתניה החליטו שלא לקחת סיכון עם חזרה מוקדמת מדי למגרשים של השוער הראשון דני עמוס. השוער שסובל מכאבים בברכו עובר שיקום אינטנסיבי ורק בסוף השבוע או תחילת השבוע הבא הוא ישוב לאימונים מלאים עם יתר חבריו.

המשמעות היא שרז כרמי, שהרשים במשחק הראשון שלו בגביע הטוטו מול הפועל חיפה, ימשיך לעמוד בין הקורות. מנתניה ימשיך להיעדר גולן אלקסלסי הפצוע לפחות לעוד חודש.

המאמנים סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה יעשו רוטציה במשחק מחר (רביעי) בקרית שמונה. השחקנים והצוות ייצאו לצפון בבוקר המשחק. הקפטן אלמוג כהן סובל מכאב בקרסול וייתכן ויקבל מנוחה כמו גם סתיו פיניש, רומן גולובארט ופאטוש בצ'יראי. ניקולאס אולסק, אביב אברהם, גיא מלמד, דולב אזולאי ובורחה הררה יקבלו קרדיט במשחק.

בקבוצה ניתחו את המשחק נגד הפועל חיפה והיו מרוצים מהגישה של השחקנים כמו גם מכושר גופני הגבוה. מצד שני, ברגע שמשחק הלחץ לא עבד, נתניה היתה חשופה פעמים רבות מאחור בשל העובדה שקו ההגנה לא יצא מספיק קדימה ועל זה יעבדו במשחק הקרוב. נתניה תשנה העונה בין מספר מערכים ולא מן הנמנע שתתרגל מול ק"ש ולאחר מכן גם במשחקי גביע הטוטו הנותרים מול כפ"ס וחדרה שיטות שונות.