כץ על ה"מנודים": "שיתרכזו בלחפש עבודה"

בעלי הפועל חיפה עקץ, דילמוני ושוקרני ימשיכו להתאמן לבד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  31.07.19 - 10:22
תחילת כתבה

הפועל חיפה סופגת בימים האחרונים ביקורת קשה על התנהלותה מול שני ה"מנודים" חן דילמוני ורועי שוקרני. למרות זאת, במועדון מהכרמל לא ממש נרגשים מכך ומסתמן שהשניים ימשיכו להתאמן בנפרד מחבריהם עד שימצאו קבוצה חדשה.

דילמוני ושוקרני טרם החלו בהליך משפטי נגד הפועל חיפה, אך מבדיקה שנערכה מול ארגון השחקנים ייתכן שמדובר בצעד בלתי נמנע, בעוד המצב לא חוזר לקדמותו. יואב כץ התייחס לתופעה וטען: "הם צריכים לעבוד בחיפוש עבודה, לימדו אותי את זה בגיל צעיר. לפעמים לא הולך במקום אחד ובמקום אחר יכול ללכת".

בתגובה, היום שלח פרקליטו של חן דילמוני, עו"ד שי אליאס, מכתב להנהלת הקבוצה בטענה להפרת הסכם: "בתחילת חודש יולי, או במועד סמוך לכך, הודעתם למרשי כי הוא אינו בתכניות המקצועיות שלכם, תוך איומים ולשון בוטה, ולמעשה בכך פיטרתם אותו ואף הפרתם את הסכם ההעסקה עם מרשי".

למרות דבריו של הבעלים, נראה שלא כך פעלה הפועל חיפה במקרה גבריאל תמאש. הבלם הרומני ביקש להשתחרר, אך לא נענה בהסכמה עד אשר הסכים לשלם על שחרורו ולהביא פיצוי מקבוצתו החדשה.

אגב, כפי שפורסם לראשונה אתמול באתר ערוץ הספורט, תמאש החל להתאמן עם אסטרה ג'יורג'יו. במועדון הרומני אישרו כי בקרוב יחתום על חוזהו ויהפוך לשחקן הקבוצה.