רועי גורדנה סובל מתת-פריקה של עצם הבריח

הקשר ייעדר כ-2-3 שבועות, אך יהיה כשיר למחזור הפתיחה

גיל לוין
גיל לוין  31.07.19 - 16:48
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד פתחה אמש (שלישי) את עונת 2019/20 במשחק גביע הטוטו נגד הפועל תל אביב וסיפקה ערב מלא דרמה ואקשן – כמו שרק היא יודעת לייצר. המשחק שהתחיל חלש במיוחד עם פיגור של 2:0 במחצית, הפך דרמטי. מרגעים עוצמתיים בחדר ההלבשה, דרך הפציעה של גורדנה ועד שער ניצחון בתוספת הזמן.

עד השריקה למחצית, הקבוצה של משה אוחיון ורוני אוואט נראתה כאילו היא בדרך לתבוסה, אבל רגעים עוצמתיים בחדר ההלבשה הצהוב-אדום הביאו לטוויסט. שלומי אזולאי סיפר על החדר הגועש שהונהג על ידי הוותיקים בקבוצה: "אמרנו שאנחנו חייבים למחוק את המחצית הזאת, שצריך לעלות לדשא ולהתחיל מחדש כאילו התוצאה היא 0:0, הראנו הרבה מאוד אופי שם".

השחקן שחסרונו הורגש במיוחד ברגעים הללו, היה רועי גורדנה, שנפצע כבר בדקות הראשונות למשחק ופונה לבית חולים עם חשד לשבר בעצם הבריח. לאחר שני צילומים, נשלל החשד לשבר והשחקן אובחן עם תת-פריקה של עצם הבריח. הקשר נדרש למנוחה וייעדר 2-3 שבועות, אך צפוי להיות כשיר למחזור הפתיחה של הליגה.

בתוך כך בצוות המקצועי שיבחו את כלל השחקנים שלקחו חלק במהפך הענק, מרוצים מההשתלבות של שובל גוזלן ושלומי אזולאי בסגל והחמיאו במיוחד לקשר האחורי הצעיר, פיראס אבו עקל, ששותף על תקן נבחן ומסתמן כי יחתום על חוזה בימים הקרובים.

בינתיים באשדוד כבר נושאים עיניהם למשחק הבא שייערך בשבת נגד נס ציונה, כשהם לוקחים את משחקי גביע הטוטו ברצינות רבה. "כל תואר חשוב בשביל מ.ס אשדוד, במיוחד כשנבנית פה קבוצה חדשה", סיפר אזולאי. "אלו לא משחקי אימון או ידידות מבחינתנו. חשוב לנו להתחיל את השנה טוב, אנחנו באים בשביל לנצח ורוצים להמשיך את המומנטום".

בפן האישי, הקשר סיפר על התחושות לאחר שלבש לראשונה את מדי הקבוצה הדרומית: "קצת התרגשתי, זאת קבוצה חדשה ואני שמח שזה עבר בשלום", הודה השחקן והוסיף: "יש עוד עבודה. אני מקווה שנשלב את הצעירים ונתחבר יותר. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו בכל פעם לפתוח ב-2:0 ולחזור למשחק. אנחנו צריכים לשמור על רשת נקייה במשחקים הבאים".