מחלוקת בין קורצקי לאלון על סגנון המשחק

הבעלים דורש כדורגל התקפי, המאמן רוצה לשמור על DNA הגנתי

גיל לוין
גיל לוין  31.07.19 - 11:27
תחילת כתבה

למרות שפתחה את קמפיין גביע הטוטו ברגל ימין עם ניצחון דרמטי על הפועל ת"א, בהפועל רעננה יצאו עם תחושות מעורבות. הסיפתח של עונת 2019/20 אמנם היה מתוק, אבל במועדון נוצר קונפליקט בין אשר אלון, שדורש לראות כדורגל התקפי יותר, למנחם קורצקי, שמעוניין לשמור על ה-DNA ההגנתי של הקבוצה.

בינתיים, בקבוצה סיימו את ההכנות לקראת המשחק שייערך הערב (רביעי) נגד בית"ר ירושלים. באימון המסכם תרגל המאמן מספר הרכבים שונים וערך אסיפה לשחקניו, בה הקרין וידאו של המפגש עם הקבוצה של ניסו אביטן בניסיון להפיק את המסקנות להבא.

קורצקי ייאלץ להסתדר מחר ללא המגן, עמית כהן הצעיר, שסובב את הקרסול במהלך המשחק האחרון וסובל מנקע. כהן יצטרף למצבת הפצועים שגם כך מדאיגה וכוללת את כארם ארשיד אשר מגובס ברגלו, בן בנימין הסובל מהפציעה חוזרת בקרסול וירדן כהן שמתח את שריר הירך האחורי.

בתוך כך, מאור ג'רסי הוא זה שצפוי לתפוס את עמדת המגן השמאלי, כשלמאמן אין עוד מגנים על הספסל. בחוליית ההתקפה רועי לוי, בוגר מחלקת הנוער של המועדון, יערוך הופעת בכורה בהרכב, יישחק על הקו וישתף פעולה עם יוג'ין אנסה. בחוד עדיין קיימת התלבטות בין קייס גאנם ויואב תומר.

מי שימתין להזדמנות על הספסל הוא יאיא קונה, שחקן הרכש החדש שהגיע מחוף השנהב וסיים את העונה במולדתו רק לפני שלושה שבועות. הוא ישולב בהדרגה במשחקי הקבוצה בשל חשש מעומס ופציעות, זאת על אף שהוא לוקח חלק פעיל בכל האימונים הסדירים. נגד בית"ר הוא צפוי לעלות כמחליף.

הרכב משוער: אסף צור; עדי נמני, עידו לוי, דויד מתיאוס, מאור ג'רסי; אביחי ידין, דיוויין נאה, אור דסה; רועי לוי, יוג'ין אנסה, קייס גאנם (יואב תומר).