בנתניה לא התרגשו. כהן: "צופה עתיד גדול"

מחמיץ הפנדל מול ק"ש אופטימי: "אבעט שוב". אכזבה מהררה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.08.19 - 08:00
תחילת כתבה

במכבי נתניה לא התרגשו מההפסד אתמול (רביעי) להפועל ק"ש במסגרת הסיבוב השני בגביע הטוטו. אחרי הניצחון על הפועל חיפה והשמירה על רשת נקייה, במועדון יודעים שהפעם הייתה ירידה ביכולת, בעיקר בכל מה שקשור לאגרסיביות ומשחק הלחץ. מהצד השני בנתניה היו מרוצים מהשתלבותם של שחקני קבוצת הנוער, עומרי גנדלמן ורוי קורין, שעוד לא מלאו לו 17 שנים, אך הציג משחק נהדר ומלא ביטחון.

בקבוצה החליטו להכין תוכנית מיוחדת למגן השמאלי, בורחה הררה, שפתח אמש ולא הציג יכולת טובה. המגן הספרדי טען בסיום כי החום, הלחות והעובדה שלא עבר מחנה אימונים גורמים לו לחלודה. לקראת המשחק הקרוב מול הפועל כפ"ס בשבת, סלובודן דרפיץ' ושי ברדה כבר יחזירו להרכב את סתיו פיניש, ויקי כחלון, יחמיר היקה ורומן גולובארט, שלא התלבשו, כשייתכן שגם בן תורג'מן יקבל את הקרדיט.

בתוך כך, כפי שפירסמנו, דני עמוס לא ישחק עד שיחלים במאת האחוזים מהמכה שספג בברך ורז כרמי ימשיך בין הקורות גם במשחק הקרוב. רון אשכנזי ישוב להתאמן רק בשבוע הבא אחרי שנקע את הקרסול והוא יחסר בשבת, כמו גם גולן אלקסלסי ויונס מלדה.

אלמוג כהן, שהחמיץ פנדל אחרי שנשרקה בעיטה חוזרת לטובת הקבוצה, אמר: "התוצאה מאכזבת. במחצית הראשונה הם סגרו אותנו טוב ובמחצית השנייה כבר היינו טובים יותר והגענו למצבים. לצערי ספגנו שני שערים מהירים ואני לא הצלחתי להבקיע את הפנדל. העונה אני או פאטוס בצ'יראי נבעט פנדלים. לא איבדתי את הביטחון בגלל ההחמצה ואם ארצה לבעוט שוב, אני אבעט".

הקפטן התייחס גם לסיכויים לעלות לשלב הבא: "זה לא תלוי בנו, אבל אני מקווה שכך יהיה. נרצה להפוך את האיצטדיון שלנו למבצר ולחזור לנצח מול הקהל שלנו. אני צופה עתיד גדול למכבי נתניה, יש פה חברה מאוד טובים שרוצים לעבוד קשה ואני אנסה לעזור להם מהניסיון שלי".