צלישר, פורת וזידאן מנודים מהפועל כפ"ס

פרסום ראשון: השלושה מתאמנים בצד. מהמועדון נמסר: "עומדים בחוזיהם"

גיל לוין
גיל לוין  01.08.19 - 17:09
תחילת כתבה

תופעת המנודים המכוערת לא פסחה גם על העולה החדשה לליגת העל, הפועל כפר סבא. שלושה משחקניה הבכירים מצאו עצמם מתמודדים עם יחס מפלה מצד הקבוצה, שמתעלמת מהנהלים ומפרה את החוזה מולם.
 
הקשר האחורי בן ה-26 עומר צלישר, החלוץ בן ה-21 פאדי זידאן והמגן הימני בן ה-29 גל פורת, שהיו חלק בלתי נפרד מההעפלה של הירוקים מהשרון לליגת העל. בצוות המקצועי היו אומנם היו מרוצים מתפקודם של השלושה ומהיכולות שהפגינו בעונה החולפת, אלא שפורת לא נמצא בתוכניות המקצועיות של המועדון, בעוד צלישר וזידאן מחזיקים בחוזים היקרים ביותר בסגל, ובהנהלת המועדון החליטו לחפש שחקנים זולים יותר לאותן העמדות.

אותם המנודים כמובן לא הוזמנו למחנה האימונים של הקבוצה בפולין, ובאותו הזמן אפשרו לשחקנים להתאמן שלוש פעמים בשבוע בלבד, תחת פיקוחו של מאמן כושר מהנוער. מאז, הקבוצה חזרה מהמחנה, והשלושה עורכים אימונים מאולתרים בצד.

מי שאפילו לא מגיע למועדון הוא גל פורת שסובל מחשש לבקע ומתיחה במקרב. השלושה לא זוכים לטיפול רפואי אצל פיזיותרפיסט והחלמתו של השחקן מתעכבת בעקבות כך. בינתיים, השחקנים הפגועים חוזרים ומבקשים: "או שהמועדון ישלם פיצוי הולם, או שיתייחסו אלינו כשחקנים מהשורה. יש חוזה חתום וצריך לכבד אותו". גורם במועדון אמר: "יש גרועים מאיתנו, הלוואי וכולם היו מנדים ככה".

מכפ"ס נמסר: "שלושת השחקנים חתומים על חוזה בהפועל כפ"ס. המועדון עומד בחוזה כדין, והם ימשיכו לקבל את היחס הטוב ביותר שהמועדון יכול לספק כל עוד לא מצאו קבוצה אחרת. לצערנו, הם אינם מצויים בתוכניות המקצועיות של המועדון. אנו מקווים כי ימצאו קבוצה בה יוכלו לשחק ולהציג את יכולתם".