בגלל הליך העלייה: הגעתו של דוטארי מתעכבת

בלם הרכש של נס ציונה ינחת תוך שבוע. גלזר בהרכב לאשדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.08.19 - 10:00
תחילת כתבה

העולה החדשה לליגת העל, סקציה נס ציונה, לא מביאה רק אוהדים חדשים לליגה, אלא גם משפחות יהודיות לארץ ישראל. הבלם היהודי-ארגנטינאי, פרנסיסקו דוטארי, שחתם לפני כשבועיים בשורות העולה החדשה, החל בהליך העלייה, אלא שהגעתו לארץ מתעכבת.

דוטארי ממתין ללידת אשתו ובו זמנית פועל מול משרדי הקליטה והפנים על ניירת לביצוע עלייה. הוא כמובן לא ייחשב לזר, אך הפרוצדורה המסובכת מעכבת את בואו לישראל, כשההערכה היא שבתוך שבועיים הוא ינחת ויצטרף לאימוני הקבוצה.

בינתיים, ללא דוטארי, תתארח הערב (שבת) נס ציונה אצל מ.ס. אשדוד ותנסה להוציא נקודות ראשונות בגביע הטוטו. עמיר תורג'מן לא צפוי לבצע שינויים רבים בהרכב שפתח במשחק נגד בית"ר ירושלים. עומרי גלזר, שעבר בבקרה, יפתח בין הקורות, כאשר בחלק האחורי לא צפוי להיות שינוי, כשבן סיטלקול ורז נחמיאס יהיו המגנים.

בקישור עשוי לקבל הזדמנות הקשר הנבחן ממכבי חיפה, סייקו טורה. רז שביט שנכנס כמחליף במשחק האחרון עשוי לפתוח גם הוא ב-11. האלבני, סביין לילאיי, שכבש את השער וכן אופיר מזרחי, ימשיכו לקבל את הקרדיט בהרכב. עבור עמיר תורג'מן מדובר בדרבי פרטי, לאחר ששיחק בעיר הנמל ואף אימן אותה בקדנצייה שנקטעה במפתיע ע"י הבעלים, ג'קי בן זקן.

הרכב משוער: עומרי גלזר, בן סיטלקול, רומריקו אטו, איתי עוזרי, רז נחמיאס, סביין לילאיי, אילון ירושלמי, סייקו טורה (גיא בדש), אופיר מזרחי, רז שטיין (סהר לוי) וניר שרון.