"לבן זקן יש הרבה ידע, דעתו מאד מוערכת"

באשדוד התייחסו למעורבות הבעלים: "הוכיח את עצמו לא פעם"

גיל לוין
גיל לוין  04.08.19 - 08:23
תחילת כתבה

במ.ס אשדוד לוקחים את משחקי גביע הטוטו ברצינות רבה וחוו אמש (שבת) אכזבה גדולה, כשאיבדו את היתרון בתוספת הזמן נגד סקציה נס ציונה והסתפקו בנקודה בלבד. על אף שהכעס הופנה כלפי מונטארי קמהני, שספג כרטיס אדום מיותר, וז'רום גיוהאטה הנבחן, שכבש שער עצמי, בצוות המקצועי קבעו: "כולם אשמים. הייתה מחצית שנייה רעה".

כמו כן, במועדון התייחסו גם להתערבותו המקצועית של ג'קי בן זקן אמש במהלך המשחק, כשייעץ לרוני אוואט לשנות את המערך: "זה לא סוד שלג'קי יש הרבה כוח בכל הקשור להרכבים, מערכים ושחקנים שיקבלו דקות או לא", הודה גורם בצוות המקצועי. "אבל יש לו גם הרבה ידע וניסיון שהוכיח את עצמו לא פעם, דעתו מאד מוערכת".

בתוך כך, בלם נבחרת אוגנדה, טימותי אוואני, נחת הלילה בישראל והבוקר כבר צורף באופן רשמי למועדון. בצוות המקצועי יתנו לשחקן מספר ימי התאקלמות, כשהמטרה היא לשלב אותו בהרכב כבר במשחק הקרוב נגד בית"ר ירושלים.

בגזרת הנבחנים, במועדון ממשיכים להתלהב מהקשר האחורי בן ה-22, פיראס אבו עקל, ששיחק אמש 82 דקות וצפוי לחתום במהלך השבוע. כמו כן, גם רותם חטואל, החלוץ בן ה-21 שהושאל בחצי העונה החולפת מעירוני ק"ש להפועל עכו ושוחרר מהקבוצה הצפונית, החל להיבחן במועדון וייתכן וישותף כנבחן במשחק בטדי. עד אז, במועדון יקוו שהפועל ת"א תנצח הערב את הצהובים-שחורים, או לכל הפחות תשיג תיקו, על מנת לצמצם את הפער בטבלת בית ב'.

בנוסף, בקבוצה מוטרדים ממצבת הפצועים המתארכת הכוללת את סמואל אלאבי, רועי גורדנה, יעקב בריהון, טום בן זקן ורועי משפתי, כשהאחרון צפוי לעבור במהלך היום צילומים בעקבות כאבים חוזרים ברגליים. אם לא די בכך, מונטארי קמהאני שספג את האדום לא יעמוד לרשות אשדוד בהתמודדות הקרובה.