בחדרה שוקלים לפנות לחן דילמוני

המגן המנודה של הפועל חיפה על הכוונת. החל תכנון האצטדיון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.08.19 - 09:40

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בהפועל חדרה עשו חושבים לאחר שאמש הובהר להם שיהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני לא משוחררים בשלב הזה ממכבי חיפה. כפי שפרסמנו, מהראן ראדי עלה כמועמד לקישור ונראה שנמצא גם מועמד לעמדת המגן השמאלי. בקרוב עשויה להתבצע פנייה למגן "המנודה" של הפועל חיפה, חן דילמוני. עסקה זו תצא לפועל רק במידה ויואב כץ ישתתף בשכרו, שכן הוא מחזיק בחוזה לעונה הקרובה.

בנוסף, המו"מ עם טום רוזנטל נמשך כאשר יש כוונה לראות אותו מצטרף. בקבוצה החתימו לא מעט שחקני התקפה הקיץ, אך התרשמו מהביצועים של בנו של שחקן העבר. מחר תפגוש חדרה את מכבי נתניה. ניצחון של החבורה של אורי גוטמן ישאיר את המאבק על הכרטיס לחצי גמר גביע הטוטו בחיים. המאמן צפוי לעלות בהרכב חזק. השוער הניגרי אוסטין אג'ידה צפוי לשוב אל בין הקורות.

בנושא אחר, החל תכנון האצטדיון העירוני בעיר. העלות כ-8.5 מיליון ש"ח כשהאצטדיון צפוי להכיל בסופו של דבר 12 אלף מקומות וישמש את הקבוצה הבוגרת וכן את מחלקת הנוער. מדובר בקומפלקס שיכלול אצטדיון, מתחם אימונים וקריית כדורגל. תחילה יכיל האצטדיון 8,000 מקומות. עוד בתכנון: מתחם מפואר לשחקנים, מאמנים ושופטים. מתחם עיתונות, שני מגרשי אימון ומתחם חנייה למעל אלף מכוניות. האצטדיון מתוכנן להיבנות במזרח העיר וישתרע על שטח של כ-120 דונם.