אלטמן: "לא מודאג, הפועל תדבר חזק העונה"

קשר הפועל לא התרגש והבהיר: "התעצבנתי מהחילוף, לא סיפור"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.08.19 - 11:29
תחילת כתבה

הפועל ת"א עשתה כמה רכישות משמעותיות הקיץ כשהבולטת שבהן הייתה דווקא בעמדת המאמן, ובכל זאת, עונה חדשה התחילה ואין חדש תחת השמש. האדומים פתחו את העונה עם שלושה הפסדים בגביע הטוטו, כשאמש (ראשון) הגיע ההפסד הכואב מכולם, הפעם 1:0 לבית"ר ירושלים. עמרי אלטמן, אחד מאותן רכישות, התייחס לפתיחה החלשה בתום ההתמודדות.

"באמת הייתי עצבני כשהוחלפתי", הסביר אלטמן את הכעסים. "היינו קרובים להבקיע ורציתי להישאר על המגרש, אבל זה לא משהו שצריך לעשות ממנו סיפור. מה לא עבד? צריך לחלק את זה לשניים. במחצית הראשונה כלום לא עבד, אבל במחצית השנייה רק היה חסר את הגול. שיחקנו טוב מאוד, עשינו צירופים יפים, אבל היה חסר את הגול שהם השכילו להבקיע וחבל".

אלטמן התייחס גם לסדרת ההפסדים והבהיר שבמועדון לא מתרגשים: "אני לא מתרגש מהתוצאות כרגע, זה הזמן ללמוד מה הלך הרוח בקבוצה ולפי זה לתקן. זה זמן טוב להפסדים, אבל בכל זאת צריך ללמוד מהם. אם היינו משחקים רק כמו במחצית הראשונה הייתי אומר שאני מאוד מודאג, אבל במחצית השנייה הראנו שאנחנו קבוצה טובה, שאנחנו יכולים להשתלט על מרכז השדה ולעשות דברים יפים, היה יותר נחמד אם היינו כובשים".

אלטמן המשיך ואף התייחס לבחירה בהפועל ת"א באופן אישי: "אני באמת חושב שהפועל יכולה לכוון גבוה העונה. למה? בגלל היכולת במחצית השנייה והיכולת במחצית הראשונה מול אשדוד וברעננה. נכון שכדי להיות קבוצת צמרת נצטרך לשחק יותר ממחצית אחת, אבל אני באמת רואה חדש הלבשה מגובש ושחקנים טובים, צעירים ומוכחים. אני צופה עונה טובה להפועל ת"א, גם אם זה טיפה לוקח זמן. באופן אישי הבחירה בהפועל הייתה קלה מאוד, המועדון רצה אותי, המאמן רצה אותי והאוהדים רצו אותי, פחות עניין אותי העניין הכספי".